Акції, Акції для нових клієнтів

Акція для нових клієнтів «2 балони води за ціною одного»

НОВИМ КЛІЄНТАМ! Купуйте 2 бутлі води, об’ємом 18,9 л, за ціною одного. ДРУГИЙ БАЛОН ВОДИ В ПОДАРУНОК! Вигідна одноразова Акція для нових клієнтів «2 балони води за ціною одного». Спробуйте унікальну Феофанівську воду з чистих артезіанських джерел.

На ваш вибір: «Феофанівська», «Феофанівська» легка, «Природна водиця», «Природна водиця» легка. Замовляйте артезіанську воду власного виробництва компанії Феофанівська. Пом’якшена (легка) вода має знижений вміст солей. Оптимально підходить для приготування кави, чаю, їжі.

(За умови оплати застави за тару. Застава за тару становить 140 грн за балон. Можливий обмін тари від інших постачальників. Тара повинна бути без гравіювання, мати хороший стан.)

При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається, незалежно від кількості зроблених замовлень. Сума зворотньої доставки тари, при поверненні застави, становить 20 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню.

Для того, щоб детально уточнити умови акції та зробити замовлення, Ви можете звернутися до оператора call-центру або написати нам у Viber чи Telegram.

Пропонуємо розглянути акцію для нових клієнтів Вода в подарунок. По ній можна купити 2 балони води і помпу за півціни, при першому замовленні.

 

Leave a Reply