Акції, Акції для нових клієнтів

Акція для нових клієнтів «50% знижка на воду і електропомпу»

Знижка на воду і електропомпу

Акція «50% знижка на воду і електропомпу»

Вигідна акція для нових клієнтів «50% знижка на воду і електропомпу». 2 бутлі води по 18.9 л нашого власного виробництва і електрична помпа Clover K7 Black всього за півціни. В акції бере участь вода ТМ Феофанівська класична, Феофанівська легка, Природна водиця, Sante. Електрична помпа ТМ Clover має сучасний дизайн. Високофункціональна, надійна у роботі брендова модель. Суперпропозиція для нових клієнтів.

Обов’язкова умова:

* Оплата застави за тару – 330 грн.

Застава за тару становить 165 грн за балон.

(При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається після 3 зробленого замовлення. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 20 гривень.Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню).

Для того, щоб детальніше уточнити умови акції та зробити замовлення, Ви можете звернутися до оператора call-центру. Або написати нам в Viber або Telegram. Також замовлення можна оформити через сайт. У Замітці вказати, що це акція 50% знижка на воду і електропомпу.

Питна бутильована вода в продажу є пом’якшена (легка), очищена від зайвого вмісту солей. Також можна купити воду питну класичну або Преміум. Це артезіанська природна вода, корисна і натуральна, придатна для пиття в сирому вигляді.
 

    Залишити відповідь