Акції, Акції для нових клієнтів

Акція для нових клієнтів «Помпа за 1 гривню»

Акція для нових клієнтів «Помпа за 1 гривню»

Акція для нових клієнтів «Помпа за 1 гривню»

При замовленні 3 бутлів (18,9 л) питної води (будь-якого виду на ваш вибір) Ви зможете купити механічну помпу CLOVER M4 всього за 1 гривню. Акція для нових клієнтів «Помпа за 1 гривню» дуже вигідна.

Застава за тару становить 240 грн за балон, якщо немає оборотної тари.

(При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається тільки після третього замовлення в нашій компанії. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 40 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню).

Для того, щоб детально уточнити умови акції та зробити замовлення, Ви можете звернутися до оператора call-центру або онлайн-консультанту за телефонами: (044) 303-93-93, 073-303-93-93 – Viber чи Telegram. Також можна оформити замовлення через корзину, але в Замітці вказати, що це акція Помпа за 1 гривню.

Питна вода в бутлях у продажу є пом’якшена або легка, очищена від зайвого вмісту солей. Можна купити воду питну класичну або Преміум. Це артезіанська мінеральна вода в бутлях, корисна і натуральна, придатна для пиття в сирому вигляді.

    Залишити відповідь