Акції, Акції для нових клієнтів, Акції для постійних клієнтів, Акція «Покупка кулера»

Акція «Покупка кулера»

Акція Покупка кулера

Акція «Покупка кулера» для нових і постійних клієнтів

При покупці кулера в нашому інтернет-магазині надаємо Вам в подарунок 4 бутлі питної води по 18.9 л: «Феофанівську» і «Природну водицю». Доставку подарункової води здійснюємо за 4 рази, по 1 балону. Акція «Покупка кулера» призначена для всіх клієнтів інтернет-магазину Феофанівська.

(Приймаємо тару на обмін від інших постачальників. Тара повинна бути без гравіювання. Мати гарний стан. При відсутності оборотної тари слід сплатити за неї заставу, яка становить 240 грн за балон.) 

Вибір кулера для води

Кулер для води купити можна з електронним або компресорним охолодженням. А також без функції охолодження. Широкий асортимент підлогового і настільного типу розміщення, безсумнівно, дозволить підібрати потрібну модель з необхідними функціональними характеристиками. Якщо в сім’ї є маленькі діти, то радимо купити кулер для води з захистом на гарячому крані. Вся продукція сертифікована. Має гарантію 12 місяців. Кулери для води продаються за безготівковим розрахунком.

Підлогові кулери

Настільні кулери

Кулери для води без охолодження

З компресорним охолодженням

Кулери з електронним охолодженням

З шафкою

Кулери для води з нижнім завантаженням

Кулер з захистом від дітей

Пурифайєри

При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається. Після зробленого третього замовлення в нашій компанії. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 40 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню.

Для того, щоб детальніше уточнити умови акції та зробити замовлення, Ви можете звернутися до оператора call-центру або написати нам в Viber чи Telegram.

    Залишити відповідь