Акції, Акції для нових клієнтів

Акція «Замовляй 2 балони води, плати за один» для нових клієнтів

Акція Замовляй 2 балони води

У Вас перша покупка бутильованої води в компанії Феофанівська? Тоді супервигідна пропозиція для нових клієнтів для Вас. «Замовляй 2 балони води, плати за один» – акція, за якою другий балон води Ви купуєте за 1 грн.

В акції бере участь артезіанська питна вода власного виробництва, яка має високу якість і приємний смак. Негазована бутильована вода збагачена комплексом корисних мікроелементів, що подаровані природою. Завжди свіжа. Без хімічної доочистки і консервантів. В наявності Сертифікати якості. Термін зберігання 3 місяці

Умови акції «Замовляй 2 балони води, плати за один»

  • Акція тільки для нових клієнтів.
  • У замовленні бере участь 2 бутлі води.
  • В акції пропонуємо на вибір 3 види води: «Феофанівська» класична (18.9 л), «Феофанівська» легка (18.9 л), «Sante» (18.9 л).
  • Приймаємо тару на обмін від інших постачальників без гравіювання і в хорошому стані. При відсутності зворотної тари слід сплатити за неї заставу, яка становить 165 грн за балон. 330 грн за 2 балони.
  • Вартість 2 балону води 1 грн.

(При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається тільки після зробленого третього замовлення. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 20 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню.)

Для детального уточнення умов акції та оформлення замовлення Ви можете звернутися до оператора call-центру, написати нам у Viber або Telegram, замовити через форму зворотного зв’язку.

Акція для нових клієнтів «Замовляй 2 балони води, плати за один» вигідна. Звертайтеся!

Суперпропозиція для нових клієнтів! Акція «50% знижка на воду і електропомпу». 2 бутлі води і помпа Clover K7 всього за півціни. Обов’язкова умова – оплата застави за тару в сумі 330 грн.

* Дана акція не сумується з іншими акціями.

    Залишити відповідь