Часті питання та відповіді на них

Детальніше дізнатися про товари компанії «Феофанівська» рекомендуємо в розділі Часті питання.

Нова ціна на воду ТМ «Феофанівська» та «Природна водиця» з 15 січня 2020 року

Шановні користувачі!

Повідомляємо, що з 15 січня 2020 року подорожчає вода ТМ «Феофанівська» та «Природна водиця». Ціна «Феофанівської» води становитиме 75 грн, «Природна водиця» легка надійде у продаж за ціною 85 грн, «Природна водиця» преміум – 90 грн.

Це пов’язано з впровадженням системи контролю за якістю харчової продукції – ХАССП (НАССР). 28 грудня 2019 р. компанія «ТД Аква Трейд» отримала міжнародний сертифікат ISO 22000. Система ХАССП контролює та охоплює всі аспекти безпеки продуктів харчування на всіх стадіях виробництва, зберігання, реалізації до моменту використання споживачем. Дана система забезпечує повну впевненість у безпеці споживаних продуктів харчування.

А також удосконаленням виробничих робіт, технології миття та обробки тари на нашому заводі з виробництва бутильованої води.

У зв’язку з вимогами Європейської асоціації бутильованих вод артезіанська природна вода може зазнавати лише легкого механічного очищення від видимих грубих частинок та домішок, максимально зберігаючи природні мінерали та корисні мікроелементи. Ми гарантуємо високу якість питної води власного виробництва. Також покращуємо сервісне обслуговування служби доставки товарів клієнтам та впроваджуємо нові фішки логістики.

Сподіваємося на Ваше розуміння.

Компанія з доставки води «Феофанівська»

Які товари на сайті Феофанівська можна сплатити частинами?

«Оплата частинами» призначена для товарів Кулери для води та Офісні крісла. Це дуже зручно та вигідно для клієнта. Платіж розбивається на 3 місяці та вноситься від 2 до 4 разів.

Де подивитись детальну інформацію щодо погашення вартості товару при «Оплаті частинами»?

«Оплата частинами» відображена в Приват 24, меню «Мої рахунки». Там буде відображено графік та суми платежів, сума до погашення, що залишилася.

Навіщо потрібна застава за бутль 18.9 л? Чи повертається застава за тару?

Заставу за тару Ви оплачуєте, коли замовляєте воду вперше або хочете збільшити кількість бутлів, що замовляються.

Застава за 1 бутль – 240 грн. Це гарантія за збереження та дбайливу експлуатацію полікарбонатних бутлів.
Ми повертаємо заставу за тару після третього замовлення в нашому інтернет-магазині. Сума зворотної доставки тари при поверненні застави становить 40 гривень.

Якщо протягом 90 календарних днів не було зроблено жодного замовлення, то застава за бутли не підлягає поверненню.

Ми приймаємо тару на обмін, що залишилася у Вас з інших постачальників води. За умови, що вона знаходиться в хорошому стані, не має гравіювання, вм’ятин, подряпин.
Завжди можна уточнити відповіді на запитання, які Вас цікавлять, у онлайн-консультантів. Умови доставки від компанії «Феофанівська».

Яку воду краще пити: «Феофанівську» чи «Феофанівську» легку?

Рекомендуємо пити у сирому вигляді воду «Феофанівську». Негазована артезіанська вода «Феофанівська» класична містить необхідний для організму людини комплекс корисних мікроелементів. Безпечна для вживання щодня.

Медики та фахівці у галузі дослідження питної води рекомендують пити воду своєї місцевості (Київ, Київська область). До неї люди звикли давно. А як організм відреагує на привезену питну воду, потрібно спостерігати.

Негазовану «Феофанівську» легку рекомендуємо більше використовувати для приготування гарячих напоїв та страв. Смакові якості приготовлених продуктів будуть яскравішими і насиченішими. Оптимально зберігаються корисні речовини, вітаміни.

Пити «Феофанівську» легку воду також можна. Тільки слід враховувати, що вона має зменшений вміст солей, м’якша.

Чому вигідніше замовляти воду в інтернет-магазині, ніж купити її у супермаркеті?

  • По-перше, грає роль довіра до постачальника. А саме, впевненість покупця щодо очищення і природного походження води, яку ми надаємо.
  • По-друге, всі чудово знають, що вода має властивість застоюватися. Тому будь-яка продукція, що продається в супермаркеті, містить у собі шкідливі консерванти, які згубно впливають на здоров’я людини. А замовляючи воду у нас, покупець знає, напевно, що вода, яку ми йому привеземо, буквально щойно набрана зі свердловини.
  • Крім того, вода Феофанівська має найсучаснішу систему очищення, якій можна довірити своє здоров’я. Адже ця система знищує всі бактерії, запобігає їх найближчій появі та розмноженню в питній воді, зберігаючи при цьому всі цілющі речовини та мікроелементи для споживача.
  • Покупець не витрачає час на очікування доставки води Феофанівської, тому що наша команда завжди доставляє воду вчасно і в будь-який зручний час.
  • І зрештою, ми не витрачаємо гроші на рекламу, на місце для полиці в супермаркеті, які, між іншим, коштують неймовірні гроші. Тому вода Феофанівська прийде по кишені будь-якому користувачеві.

Ми робимо все для наших клієнтів, щоб вони були задоволені результатом!

Чи можна довіряти чистоті артезіанської води?

Артезіанська вода видобувається свердловинним способом із глибин землі. Вона знаходиться у природній капсулі водоносних пластів під великим тиском. На глибині від 100 до 1000 м залягають артезіанські басейни з чистою водою.

Ґрунтові води, що дуже важливо, ніяк не потрапляють туди. Навесні рівень ґрунтових вод підвищується, відповідно, збільшується їхня забрудненість після танення снігу та льоду. Але якість артезіанської води залишається на високому рівні, виключено попадання ґрунтових вод до артезіанських басейнів.

Вода з артезіанської свердловини надходить назовні за встановленим обладнанням. При цьому технологічному процесі дотримуються санітарні норми, тому забруднення артезіанської води виключено.

Ретельний санітарний контроль під час виробництва негазованої артезіанської води «Феофанівської», добутої з глибинної свердловини 260 м, розташованої в екологічно чистому районі с. Новосілки поблизу Феофанії підтверджує високу якість даної питної води.Бутилированная питьевая вода «Феофановская» содержит комплекс полезных микроэлементов, пригодна для употребления в сыром виде, для приготовления блюд.

Артезіанська вода «Природна водиця» видобувається із свердловини 290 м, має приємний смак для повсякденного вживання.

Чи можна пити дистильовану воду, що виробляє ТзОВ «ТД АКВА ТРЕЙД»?

Компанія «Феофанівська» продає технічну дистильовану воду. Якість її висока, але пити цю дистильовану воду не можна. Призначення: для технічних цілей. Тому радимо виконувати рекомендації виробника.

Який смак має вода Феофанівська?

«Феофанівська» вода класична приємна на смак, без гіркуватого присмаку, не солона, не віддає залізом. Оптимальний виражений смак досягається за умови вживання води, що має температуру 11-15°С. При такому температурному режимі вода найсмачніша, чудово освіжає та вгамовує спрагу.

«Феофанівська» вода легка має гарні смакові якості, подібні до «Феофанівської» води класичної. Але це м’якіша вода, зі зменшеним вмістом солей. Рекомендуємо використовувати його для приготування їжі, гарячих напоїв. Смак таких страв помітно відрізнятиметься від тих, що приготовані на звичайній воді: стане яскравішим, насиченішим, вишуканішим, ароматнішим. Головне, у них максимально збережуться мікроелементи та вітаміни із вхідних продуктів, що корисно для здоров’я.

Чи є чисті джерела за Києвом?

За Києвом точно є, але їх, буквально, одиниці. Так що, якщо ви п’єте джерельну воду, вона потребує ретельної перевірки. Тож обов’язково зробіть лабораторний аналіз такої води. Тільки тоді ви знатимете: чи можна пити таку воду відразу або її потрібно фільтрувати (кип’ятити, очищати), а може і взагалі ця вода в пиття не годиться. На Київщині є як чисті, так і дуже забруднені джерела. При цьому кожне джерело потребує щорічної перевірки, адже чистота води залежить не лише від природних умов, а й від штучних забруднювачів, що зараз – не рідкість. Взагалі, ризикувати не варто, побережіть своє здоров’я, пийте тільки справді природно-чисту та корисну артезіанську воду. Саме такою водою є Феофанівська, і ви можете замовити її у нас прямо зараз. Ми доставимо воду абсолютно безкоштовно в будь-який куточок Києва, у зручний для вас час. Адже ми дбаємо про своїх покупців.

Чим може бути заражена вода на дачній ділянці під Києвом?

Це досить складне питання, адже нам невідомо, якою саме водою ви користуєтесь. Якщо ви використовуєте воду із свердловини, то для неї характерне забруднення фторидами. Якщо у вас на ділянці є колодязь, то в ньому вода, швидше за все, заражена нітратами або в ній є якісь шкідливі органічні речовини. Також у будь-яких водотоках можуть бути важкі метали. Тож радимо поберегти своє здоров’я. А з метою безпеки перевірити та віддати на аналіз свою воду. Якщо хочете бути повністю впевнені в якості води, яку п’єте, то замовте природну воду «Феофанівську». Це артезіанська вода, видобута з найглибших свердловин у районі Феофанії, яка має новітню систему очищення і вже неодноразово завоювала довіру та позитивні відгуки покупців. Адже природна вода Феофанівська не тільки кристально чиста, але й насичена різноманітними корисними компонентами, вітамінами та мінералами, які покращать ваш імунітет.

Чи можна пити воду з джерел у Києві? Яка кількість питної джерельної води у Києві?

Пити воду з київських джерел не лише не можна, а й забороняється. Навіть якщо звідти пили попередні покоління киян чи ваші родичі. На превеликий жаль, у нашій столиці практично не залишилося чистих джерел. Більшість заражені хвороботворними бактеріями, забруднені важкими металами, токсинами та технічними оліями. Навіть чиста на вигляд вода може містити найнебезпечніші забруднювачі. Це вже не та природна джерельна вода, що була раніше. Це рідина, що пройшла через засмічені техногенні ґрунти і змішалася зі стічними водами, пити яку небезпечно для здоров’я! 

Тож не ризикуйте своїм життям, завжди замовляйте бутильовану воду Феофанівська. Артезіанська вода Феофанівська має найсучаснішу систему очищення та захищена від розмноження у ній бактерій. Вона систематично досліджується, відбувається мікробіологічний аналіз. Показала себе як найкраща вода для покращення здоров’я міського жителя.

Регулярно вживаючи Феофанівську воду, Ви зміцните та оздоровите свій організм корисними мінералами. Вона чудово підходить для приготування їжі. Адже наша вода не втрачає своїх властивостей під час кип’ятіння.