Корисні статті

Чим шкідлива вода з-під крана?

Чим шкідлива вода з-під крана? Ні для кого давно не секрет, що водопровідна вода погано фільтрується, завдає величезної шкоди людському здоров’ю, зовнішності. Але є ще одна важлива проблема води, яка тече з-під крана в будинках і квартирах, ім’я цієї проблеми «хлор». 

Чим шкідлива вода з-під крана?

В першу чергу, насиченістю хлором. Давайте спочатку розберемося, навіщо водопровідну воду насичують хлором. Справа в тому, що більшість наших водойм сильно забруднені, тому вода в них для пиття зовсім непридатна. Настільки непридатна, що міські фільтри не справляються з її очищенням. Доводиться «підливати масла у вогонь», точніше хлорки в воду. Хлор знищує цвітіння води, неприємний запах, колір, вбиває деякі віруси, збудників хвороб, підтримує в чистоті і порядку водопровідну систему.

Але чи такий хороший хлор насправді? 

Дослідження вчених довели зворотне. З’ясувалося, хлор, який був доданий в воду, утворює небезпечні для людини хлорвмісні токсини, отрути, страшні мутагенні речовини. Всі ці мікроелементи повільно вбивають наш організм. Викликають з віком смертельні хвороби, такі як рак сечового міхура, шлунка, прямої кишки, не кажучи вже про те, що псуються шкіра, волосся, нігті, зовнішність погіршується. Все це дуже страшно. 

Так що ж робити?

Найбільш ефективний спосіб очищення хлорованої води в домашніх умовах складається з чотирьох кроків:

1) Потрібно дати набраній рідині відстоятися.

2) Прокип’ятити, остудити.

3) Можна пропустити через фільтр.

4) Заморозити рідину,що вийшла і розморозити.

Останній крок особливо важливий. Після того, як очищена вода проходить процес заморозки і розморожування, вона відновлює свою кришталево-чисту природну структуру.

Говорячи відверто, весь цей процес занадто тривалий, вимагає достатньо часу, уваги, чого зовсім мало у сучасної людини. Але вихід є!

Можна відразу купувати природно-чисту, збагачену корисними мікроелементами воду: Феофанівську, Природну водицю. Вона не тільки зміцнить ваше здоров’я, але і порадує своєю свіжістю, смаком. Ви відчуєте різницю вже з першого ковтка!

Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею «Як вибрати постачальника бутильованої води?», щоб визначитися з правильним вибором служби доставки по Києву і області.

Залишити відповідь