Корисні статті

Чому не можна пити солодку газовану воду?

У сучасних супермаркетах полиці з різноманітними кольоровими газованими напоями просто ломляться від тяжкості, рясніють різноманітністю відтінків і фруктовими смаками, так і приваблюють покупця. Стає неможливим зайти в магазин і утриматися від покупки пляшечки чудо-солодкої води. Але чи така приваблива солодка газована вода, як здається зовні? Чому не можна пити солодку газовану воду?

Виявляється, що для здоров’я людини така вода дуже небезпечна. Навіть, якщо люди це чудово усвідомлюють, все одно часто купляють саме солодку воду. Вона просто манить своєю шипучкою, дарує чи не чарівний запах і, найголовніше, заворожує смаком.

Однак і тим споживачам, які намагаються виключити зі свого раціону «солодку небезпеку», доводиться несолодко. Адже чисту природну воду в магазині тепер не так просто відшукати. А як же тоді кафе, кіоски, забігайлівки фаст-фуду? Спробуй нині там таку воду купити, у 60% випадків її просто немає.

Чому не можна пити солодку газовану воду? Яку шкоду завдає організму?

Щоб описати всю серйозність становища, спробуємо розібратися.

  • На першому місці стоїть, щоб ви думали? – ожиріння та надмірна вага. Так-так, тільки уявіть, що випиваючи всього маленьку склянку солодкого газування на день, ви гарантовано отримаєте, як мінімум, пів зайвого кілограма до своєї ваги за місяць.
  • Далі йдуть коліки у нирках. Лікарі вважають, що ниркові кольки – це один із найсильніших і нестерпних болів для людини.
  • Псування емалі, карієс, захворювання ясен, – ось ще не повний перелік пророчих хвороб від дантиста. Усьому цьому також сприяє вживання газованого солодкого напою.
  • Звичайно, суворо забороняється приймати газовану воду всім, хто має запалення горла, ангіну, проблеми зі шлунком, стравоходом.
  • Зловісні бульбашки, крім численних мікроподряпин, можуть завдати чимало шкоди ніжним внутрішнім органам людини.
  • Але основною проблемою, як і раніше, залишається надлишок цукру в напоях. Тільки уявіть собі, в одній склянці солодкого напою міститься одинадцять чайних ложечок цукру. А тим часом, поки людина, яка не знає, вживає цей напій, кількість діабетиків і людей, з підвищеним вмістом цукру в крові, зростає в геометричній прогресії.
  • За медичними дослідженнями, при вживанні солодкої газованої води у дітей молодшого шкільного віку спостерігається агресія та синдром дефіциту уваги.

Як відучити себе від солодких напоїв

Гіппократ говорив: «Людина народжується здоровою, а багато хвороб до неї приходять через рот з їжею.»

Звичайно, навіть знаючи всі ці шкідливі фактори впливу солодкої газованої води на наш організм, людині складно буде відвикнути від неї або повністю перестати пити.

Щоб почати оздоровлювати та очищати свій організм, радимо змінити хімічну газовану воду. Спочатку на звичайну мінералку, додаючи до неї іноді ложечку сиропу та пару крапель лимонного соку. Після цього ви зможете поступово перейти до мінералки. А потім станете вже її замінювати кристально-чистою, природною та багатою на різні мікроелементи водою.

Саме такою є наша вода Феофанівська, яку легко можна замовити у нас на сайті в будь-який час. Феофанівська вода оздоровлює тіло, бадьорить дух, покращує самопочуття та виводить усі токсини з організму.

Як відновити запаси рідини в організмі, ви зможете дізнатися зі статті «Скільки води на день потрібно людині?».

Залишити відповідь