Корисні статті

Декілька цікавих фактів про воду

Вода – наше життя. Без неї існування людства неможливе. Вона – наше все! Але чи так ми багато знаємо про цю просту і таку необхідну нам речовину? Які таємниці містить у собі вода? Пропонуємо на Ваш розгляд декілька цікавих фактів про воду.

Декілька цікавих фактів про воду

 1. Вчені провели безліч дослідів. І підтвердили, що вода може накопичувати та зберігати в собі інформацію. В результаті, від того, яку інформацію вона увібрала, так змінюється її структура.

2. Вода, як поролонова губка, здатна вбирати навколишню енергетику.

Якщо вона позитивна, тобто навколо певної посудини з водою панує дружня атмосфера, добрий сміх, людська теплота, компліменти, радість, прощення тощо, то така вода набуває дуже гарної структури, яку навіть можна розглянути в мікроскоп. Вживання її нерідко справляло чудодійний вплив на організм людини.

Але якщо ж у приміщенні звучали лайки, сльози, розмови про війну, нещастя, відбувалися конфлікти, то вода, що знаходиться там, може завдати непоправної шкоди людині. Причому цей факт неодноразово підтверджувався вченими. Наприклад, траплялися масові харчові отруєння звичайною водою.

3. Дивно, але факт: поверхня нашої планети на сімдесят відсотків складається із води. І лише один відсоток із цих сімдесяти складає прісна, яку можна вживати в питво.

4. Невтішні наукові прогнози свідчать, що вже за якісь п’ятнадцять років близько трьох з половиною мільярдів людей житимуть на землі в країнах, де катастрофічно не вистачає прісної, придатної для пиття води!

5. Вода – це, схоже, єдина речовина в природі, яка на Землі зустрічається відразу в трьох станах: у твердому, рідкому та газоподібному (залежно від клімату).

6. За добу із земної поверхні випаровується, ні багато ні мало, 1,000,000,000,000 (1 трильйон) тонн води.

7. Якщо взяти людський організм загалом, він на вісімдесят відсотків складається з води. Ще цікаво, що кров людини майже повністю складається з води.

8. Без матеріальної їжі людина може протриматися від двадцяти трьох до п’ятдесяти днів. А ось без води, виснаження та смерть наздоженуть нас набагато швидше – лише за 3-5 днів.

9. Вода з-під крана нерідко стає причиною багатьох захворювань. Адже в ній містяться небезпечні речовини, які особливо впливають на нашу імунну систему. 

10. Володіючи таким багатством питної води як зараз, ми повинні якнайбільше берегти і економити її, очищати, а не забруднювати водойми.

Відсунути старість, продовжити молодість завдяки цілющій силі води можна дізнатися зі статті «Як запобігти старінню».

Залишити відповідь