Курʼєрська доставка по Києву

Доставка здійснюється на наступний день після замовлення. Замовлення, прийняте до 20.00, оформляється на завтра, після 20.00 – на післязавтра.

У суботу замовлення оформляються до 16.00. Їх доставка планується на понеділок.

У неділю замовлення тільки приймаються, оформляються в понеділок. Доставка товару здійснюється з вівторка.

Звертаємо Вашу увагу: доставка води курʼєром до квартири з 1 по 5 поверх включно – безкоштовна. Далі за підняття на кожний наступний поверх стягується плата по 20 грн за 1 бутиль 18,9 л (За погодженням з водієм-експедитором).

Увага: Просимо уточнювати в замітці інформацію про непрацюючий ліфт.

Увага: Замовлення води та товарів запустили через чат-бот на платформах Telegram та Viber. Це зручно та швидко! Як замовити описано у статті «Чат-бот «Феофанівська»

Чат-бот ТелеграммЧат-бот «Феофанівська» в Telegram: Перейти 

Чат-бот ВайберЧат-бот «Феофанівська» в Viber: Перейти

Замовлення води і супутніх товарів
Кількість бутлівВартість доставки по Києву та Київській областіВартість доставки по Україні
 1 бутиль по 18.9 л 30 грнЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” з додатковою оплатою застави за тару в сумі 220 грн за 1 бутель (без повернення застави і тари).
 1 бутель 19 л Вода Архиз 30 грнЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” (без застави за тару).
2 і більше бутлів 18.9 л Безкоштовна доставкаЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” з додатковою оплатою застави за тару в сумі 220 грн за 1 бутель (без повернення застави і тари).
До 7 паків води обʼємом 0.5 л30 грн

Згідно з тарифами курʼєрської доставки “Нова пошта”.

Від 7 паків води обʼємом 0.5 лБезкоштовна доставка
До 5 паків води обʼємом 1.5 л30 грн
Від 5 паків води обʼємом 1.5 лБезкоштовна доставка
До 4 паків води обʼємом 1.75 л30 грн
Від 4 паків води обʼємом 1.75 лБезкоштовна доставка
До 8 бутлів води обʼємом 5 – 6 л30 грн
Від 8 бутлів води обʼємом 5 – 6 лБезкоштовна доставка
Мінеральна вода
До 30 пляшок по 1.5 л30 грн

Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта”

Від 30 пляшок по 1.5 лБезкоштовна доставка
Доставка води кур’єром до квартири з 1 по 5 поверх включно – безкоштовна. Далі за підняття на кожний наступний поверх стягується плата по 20 грн за 1 бутиль 18,9 л. (За погодженням з водієм-експедитором).
Замовлення тільки супутніх товарів
Замовлення тільки супутніх товарів на суму до 1000 грн 60 грнЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта”
Замовлення тільки супутніх товарів на суму понад 1000 грн Безкоштовна доставка
Замовлення обладнання для води
Кулери для води: оплата тільки за безготівковим розрахункомБезкоштовна доставкаЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта”.
Підставки, помпи, диспенсери, аксесуари при замовленні на суму до 1000 грн60 грн
Підставки, помпи, диспенсери, аксесуари при замовленні на суму понад 1000 грнБезкоштовна доставка
Дистильована технічна вода об’ємом 5 л
Кількість бутлівЦіна за 1 бутельДоставка
10 – 2044 грнДоставка 1 -7 бутлів – 30 грн Безкоштовна доставка по Києву та Київській області при замовленні від 8 бутлів. Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта”
21 – 4040 грн
Понад 40Договірна
Сіль таблетована
Кількість мішківЦіна за 1 мішок (25 кг)Доставка
1 – 2320 грн60 грн по Києву та Київській області. Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта”.
5 – 15320 грнБезкоштовна доставка по Києву та Київській області. Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта”.
16 – 40Договірна
Понад 40Договірна
Доставка по всій Україні бутильованої води
Обʼєм: 5 – 6 лВ будь-якій кількостіЗгідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта”.
Обʼєм: 0.5 л, 1.5 л, 1.75 л
Обʼєм: 19 л Вода Архиз
Інші види бутильованої води для доставки по Україні вимагають додаткової оплати застави за тару в сумі 220 грн за 1 бутель (без повернення).

Застава за тару

 Застава за тару становить 220 грн за балон. При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається, але лише після третього здійсненого замовлення. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 40 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню.

Доставка по Київській області

При доставці по Київській області (Бориспіль, Вишневе, Бортничі, Бровари і т.д.) можуть бути обмеження в мінімальній кількості замовлених бутлів або сумі замовлення для здійснення безкоштовної доставки. Необхідно уточнити у менеджера під час замовлення.

ПонеділокСередаЧетверПʼятниця
КозинБояркаВишгородІрпінь
ПідгірціСтоянкаБортничіБуча
Конча-ЗаспаБілогородкаЩасливеПуща-Водиця
ЛісникиКруглик (Іванковичи)Бориспіль 
РоманковеЧайка  
ХодосівкаБровари  
БровариСвятопетрівське  
 Тарасівка  

Доставка за спланованим графіком

Зручний спосіб доставки: за спланованим графіком. Для цього Вам необхідно повідомити обсяги і періодичність доставки. Для уточнення замовлення Вам зателефонують за день до запланованої доставки.

Доставка по Україні

Здійснюється кур’єрською службою «Нова Пошта» та оплачується згідно її тарифів.

Самовивіз

Оформіть замовлення на сайті заздалегідь. Оператор уточнить деталі замовлення, передасть дані на склад. Самовивіз зі складу: Києво-Святошинський район, с.Новосілки, вул.Озерна, 20.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете звернутися за консультацією до менеджерів нашого магазину:

+38 (044) 303-93-93 +38 (044) 303-93-33 – Callback (зворотний дзвінок). З рубрики Питання та відповіді можна дізнатися багато цікавого, відповіді на питання, що виникли у Вас.

Доставка питної бутильованої води

Вирішити проблему чистої питної води нескладно, для цього потрібно поставити фільтри на водопровідний кран. Але складна система очищення води в домашніх умовах – трудомістке і дороге заняття. Купівля мінеральної води в роздрібній мережі займає багато часу і сил.

Замовлення води для пиття

Найбільш простий, економний спосіб отримати екологічно чисту воду для пиття в домашніх умовах – це замовити в компанії «Феофанівська» з розливу і доставки бутильованої питної води. Для багатьох жителів української столиці стала звичною доставка води додому в Києві та Київській області.

Ціна

Така послуга має дуже низьку ціну, в яку входить вартість води і тари. Тому це надійний спосіб забезпечити себе якісною водою для пиття.

Вода проходить поетапну водопідготовку,всі необхідні стадії при виробництві. Регулярно проводиться санітарно-гігієнічна експертиза якості видобутої води. Про це свідчать Сертифікати, Висновки мікробіологічного аналізу. Їх можна подивитися на сайті в розділі Сертифікати та завантажити. Видобуток її виробляється з пластів глибинного залягання. Вона з самого початку не має в собі небезпечних домішок і не потребує очищення. Ця корисна, практично жива водичка, потім розливається в спеціалізованих цехах в зручну тару, яка призначена для харчового використання.

Наша бутильована вода має всі сертифікати якості і відрізняється високим ступенем чистоти. Тому, якщо у вашому будинку є маленькі діти, доставка такої води вам життєво необхідна. Наша компанія пропонує в своєму асортименті спеціальну воду для маленьких дітей, яку вам не доведеться кип’ятити. Доставка дитячої води до будинку, як і будь-якої іншої бутильованої, здійснюється нами безкоштовно. Це дуже вигідно і зручно. Ви платите тільки за чисту питну воду і зовсім невеликі гроші. Всі інші зобов’язання бере на себе наша компанія. Ви завжди отримаєте якісний і корисний продукт вчасно.

Ми працюємо так, що перебоїв з поставками у вашому будинку не буде ні в будні, ні у вихідні. Маючи автомобільний парк, обслуговуємо велику кількість жителів Києва і Київської області (Бориспіль, Бровари, Бортничі, Вишневе). Замовте у нас доставку, отримаєте чисту водичку для щоденного вживання.

Замовлення послуги оформіть на сайті нашого інтернет-магазину. Заповніть заявку і відправте нам. Менеджери уточнять час доставки вам питної води і дадуть відповідь на ваші запитання. Оплатити доставку товару можна при отриманні або на сайті за допомогою пластикової карти.

Скористайтеся послугами інтернет – магазину «Феофанівська», тоді проблеми зі здоров’ям більше не будуть турбувати ні вас, ні ваших близьких. Адже чиста питна вода – це запорука здоров’я!

Читати далі…