Курʼєрська доставка води по Києву

Увага: +380733039393 – чат в Вайбері и Телеграм для замовлення води

0673039333

0733039333

0993039333

Доставка здійснюється на наступний день після замовлення. Замовлення, прийняте до 18.00, оформляється на завтра, після 18.00 – на післязавтра.

У суботу оформлені замовлення до 16.00 будуть доставлені у понеділок. Оформлені замовлення в суботу після 16:00 будуть доставлені у вівторок.

У неділю замовлення тільки приймаються, оформляються в понеділок. Доставка товару здійснюється з вівторка.

Доставка води «День у день»

  • Замовлення з цього виду послуги приймаються до 12.00.
  • Послуга доставки «День у день» включає замовлення води «Феофанівської» Класичної та Легкої 18.9 л.

Звертаємо Вашу увагу: доставка води курʼєром до квартири з 1 по 5 поверх включно – безкоштовна. Далі за підняття на кожний наступний поверх стягується плата по 20 грн за 1 бутиль 18,9 л (За погодженням з водієм-експедитором).

Увага: Просимо уточнювати в замітці інформацію про непрацюючий ліфт.

Увага: Замовлення води та товарів запустили через чат-бот на платформах Telegram та Viber. Це зручно та швидко! Як замовити описано у статті «Чат-бот «Феофанівська»

Чат-бот ТелеграммЧат-бот «Феофанівська» в Telegram: Перейти 

Чат-бот ВайберЧат-бот «Феофанівська» в Viber: Перейти

Замовлення води і супутніх товарів
Кількість бутлів Вартість доставки по Києву та Київській області Вартість доставки по Україні
 1 бутиль по 18.9 л  30 грн Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою, з додатковою оплатою застави за тару в сумі 240 грн за 1 бутель (без повернення застави і тари).
2 і більше бутлів 18.9 л

Безкоштовна доставка

від 200 грн

Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою, з додатковою оплатою застави за тару в сумі 240 грн за 1 бутель (без повернення застави і тари).
До 7 паків води обʼємом 0.5 л 30 грн

Згідно з тарифами курʼєрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.

Від 7 паків води обʼємом 0.5 л Безкоштовна доставка
До 5 паків води обʼємом 1.5 л 30 грн
Від 5 паків води обʼємом 1.5 л Безкоштовна доставка
До 4 паків води обʼємом 1.75 л 30 грн
Від 4 паків води обʼємом 1.75 л Безкоштовна доставка
До 8 бутлів води обʼємом 5 – 6 л 30 грн
Від 8 бутлів води обʼємом 5 – 6 л Безкоштовна доставка
До 4 бутлів води об’ємом 10 л 30 грн

 

Від 4 бутлів води об’ємом 10 л Безкоштовна доставка

 

Мінеральна вода
До 30 пляшок по 1.5 л 30 грн

Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.

Від 30 пляшок по 1.5 л Безкоштовна доставка
Доставка води кур’єром до квартири з 1 по 5 поверх включно – безкоштовна. Далі за підняття на кожний наступний поверх стягується плата по 20 грн за 1 бутиль 18,9 л. (За погодженням з водієм-експедитором).
Замовлення тільки супутніх товарів
Замовлення тільки супутніх товарів на суму до 1000 грн  60 грн

Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.

Замовлення тільки супутніх товарів на суму понад 1000 грн  Безкоштовна доставка
Замовлення обладнання для води
Кулери для води: оплата тільки за безготівковим розрахунком Безкоштовна доставка Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.
Підставки, помпи, диспенсери, аксесуари при замовленні на суму до 1000 грн 60 грн
Підставки, помпи, диспенсери, аксесуари при замовленні на суму понад 1000 грн Безкоштовна доставка
Дистильована технічна вода об’ємом 5 л
Кількість бутлів Ціна за 1 бутель Доставка
10 – 20 44 грн

Доставка 1 -7 бутлів – 30 грн

Безкоштовна доставка по Києву та Київській області при замовленні від 8 бутлів.

Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.

21 – 40 40 грн
Понад 40 Договірна
Сіль таблетована
Кількість мішків Ціна за 1 мішок (25 кг) Доставка
1 – 2 520 грн 60 грн по Києву та Київській області. Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.
5 – 15 520 грн

Безкоштовна доставка по Києву та Київській області.

Доставка по Україні відповідно до тарифів кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.

16 – 40 Договірна
Понад 40 Договірна
Доставка по всій Україні бутильованої води
Обʼєм: 5 – 6 л В будь-якій кількості Згідно з тарифами кур’єрської доставки “Нова пошта” по повній предоплаті, у відділення Укрпошта за повною передоплатою.
Обʼєм: 0.5 л, 1.5 л, 1.75 л
Інші види бутильованої води для доставки по Україні вимагають додаткової оплати застави за тару в сумі 240 грн за 1 бутель (без повернення).

Застава за тару

 Застава за тару становить 240 грн за балон. При відмові від послуг доставки, застава за тару повертається, але лише після третього здійсненого замовлення. Сума зворотної доставки тари, при поверненні застави, становить 40 гривень. Якщо протягом 90 календарних днів не було проведено жодного замовлення, то застава за бутлі не підлягає поверненню.

Доставка по Київській області

При доставці по Київській області (Бориспіль, Вишневе, Бортничі, Бровари і т.д.) можуть бути обмеження в мінімальній кількості замовлених бутлів або сумі замовлення для здійснення безкоштовної доставки. Необхідно уточнити у менеджера під час замовлення.

Понеділок Середа Четвер Пʼятниця
Козин Боярка Вишгород Ірпінь
Підгірці Стоянка Бортничі Буча
Конча-Заспа Білогородка Щасливе Пуща-Водиця
Лісники Круглик (Іванковичи) Бориспіль  
Романкове Чайка    
Ходосівка Бровари    
Бровари Святопетрівське    
  Тарасівка    

Доставка за спланованим графіком

Зручний спосіб доставки: за спланованим графіком. Для цього Вам необхідно повідомити обсяги і періодичність доставки. Для уточнення замовлення Вам зателефонують за день до запланованої доставки.

Доставка по Україні

  • Здійснюється кур’єрською службою «Нова Пошта» та оплачується згідно її тарифів.
  • Доставка у відділення Укрпошта, згідно з її тарифами, за повною передоплатою.

Самовивіз

Оформіть замовлення на сайті заздалегідь. Оператор уточнить деталі замовлення, передасть дані на склад. Самовивіз зі складу: Києво-Святошинський район, с.Новосілки, вул.Озерна, 20.

Якщо у Вас залишилися питання, Ви можете звернутися за консультацією до менеджерів нашого магазину:

+38 (044) 303-93-93 +38 (044) 303-93-33 – Callback (зворотний дзвінок). З рубрики Питання та відповіді можна дізнатися багато цікавого, відповіді на питання, що виникли у Вас.

Доставка питної бутильованої води

Вирішити проблему чистої питної води нескладно, для цього потрібно поставити фільтри на водопровідний кран. Але складна система очищення води в домашніх умовах – трудомістке і дороге заняття. Купівля мінеральної води в роздрібній мережі займає багато часу і сил.

Замовлення води для пиття

Найбільш простий, економний спосіб отримати екологічно чисту воду для пиття в домашніх умовах – це замовити в компанії «Феофанівська» з розливу і доставки бутильованої питної води. Для багатьох жителів української столиці стала звичною доставка води додому в Києві та Київській області.

Ціна

Така послуга має дуже низьку ціну, в яку входить вартість води і тари. Тому це надійний спосіб забезпечити себе якісною водою для пиття.

Вода проходить поетапну водопідготовку,всі необхідні стадії при виробництві. Регулярно проводиться санітарно-гігієнічна експертиза якості видобутої води. Про це свідчать Сертифікати, Висновки мікробіологічного аналізу. Їх можна подивитися на сайті в розділі Сертифікати та завантажити. Видобуток її виробляється з пластів глибинного залягання. Вона з самого початку не має в собі небезпечних домішок і не потребує очищення. Ця корисна, практично жива водичка, потім розливається в спеціалізованих цехах в зручну тару, яка призначена для харчового використання.

Наша бутильована вода має всі сертифікати якості і відрізняється високим ступенем чистоти. Тому, якщо у вашому будинку є маленькі діти, доставка такої води вам життєво необхідна. Наша компанія пропонує в своєму асортименті спеціальну воду для маленьких дітей, яку вам не доведеться кип’ятити. Доставка дитячої води до будинку, як і будь-якої іншої бутильованої, здійснюється нами безкоштовно. Це дуже вигідно і зручно. Ви платите тільки за чисту питну воду і зовсім невеликі гроші. Всі інші зобов’язання бере на себе наша компанія. Ви завжди отримаєте якісний і корисний продукт вчасно.

Ми працюємо так, що перебоїв з поставками у вашому будинку не буде ні в будні, ні у вихідні. Маючи автомобільний парк, обслуговуємо велику кількість жителів Києва і Київської області (Бориспіль, Бровари, Бортничі, Вишневе). Замовте у нас доставку, отримаєте чисту водичку для щоденного вживання.

Замовлення послуги оформіть на сайті нашого інтернет-магазину. Заповніть заявку і відправте нам. Менеджери уточнять час доставки вам питної води і дадуть відповідь на ваші запитання. Оплатити доставку товару можна при отриманні або на сайті за допомогою пластикової карти.

Скористайтеся послугами інтернет – магазину «Феофанівська», тоді проблеми зі здоров’ям більше не будуть турбувати ні вас, ні ваших близьких. Адже чиста питна вода – це запорука здоров’я!

Читати далі…