Корисні статті

Дезінфекція кулера для води

Засоби для чищення кулера

Кожен користувач і власник кулера обізнаний про те, що даний пристрій вимагає ретельної професійної чистки . Дезінфекція кулера для води проводиться за допомогою всім нам знайомим засобам. При даній обробці зазвичай використовують засоби дезінфекції: йод, аміак, хлор, оцет або лимонну кислоту.

 • Деякі помилково вважають, що в цей список має входити ще сода. Але сода призначається зовсім для інших цілей: вона усуває неприємні запахи.
 • Йод, можна сказати, досить гарне дезінфікуюче, але після його використання можуть залишитися забруднення у вигляді цяток.
 • Найдешевший засіб для чищення – хлор. Він доступний, ефективний при обробці. Поводитися з ним потрібно обережно. У деяких випадках хлор може пошкодити металеві та пластмасові поверхні. 
 • Найефективніший миючий засіб – аміак. Його переваги: абсолютно не залишає після себе слідів, не піддає метал корозії. Але це речовина токсична і небезпечна для здоров’я, так що після прочищення кулера аміаком слід видалити ретельно все його залишки. 
 • Засоби, основу яких складає оцтова кислота, коштують недешево. Але користувачі їм цілком задоволені.

Дезінфекція кулера для води в сервісному центрі

Звичайно ж, в будь-якому випадку вигідніше й ефективніше, щоб обробку кулера зробив професійний майстер.

У нашій фірмі працюють досвідчені, грамотні і кваліфіковані фахівці, які ідеально очистять розливний пристрій за прийнятну ціну.

Ви можете замовити обробку кулера на нашому дочірньому сайті. 

Очищення в домашніх умовах

Якщо такої можливості у вас немає, то можете далі дізнатися про тонкощі дезінфекційного очищення .

1) До початку роботи потрібно повністю видалити губкою бруд і в’язку біоплівку. Ці забруднювачі перешкоджають знищенню бактерій-шкідників дезінфікуючими засобами. Залишки цих речовин протягом обробки будуть обов’язково вилучені.

2) Розчин для дезінфекції можна нанести, як занурюючи в нього окремі деталі кулера, так і розпилюючи його на них. Але саму дезінфекцію необхідно проводити лише після повного очищення всіх деталей пристрою, що контактують з водою.

3) Резервуар гарячої води, нагрівальний елемент дезінфікувати ні в якому разі не можна. Тому що дезінфікуючі речовини здатні їх зруйнувати, зіпсувати. 

4) Але як же з ним бути? Адже нагрівальна система також потребує очищення? Дуже просто. Адже ви чистили чайник від накипу?

Цей метод очищення застосуємо і для кулера

 • Спочатку повністю спустіть воду через зливний клапан.
 • Заповніть систему спеціальним розчином: вода з лимонною кислотою або оцтом.
 • Увімкніть функцію нагріву.
 • Через хвилин тридцять, вимкніть її, заново злийте. Потрібно ще пару раз промити кулер чистою водою, після чого він повністю буде готовий до використання. 

Важливі поради

 • Продезінфіковані частини кулера брати руками не слід, купіть звичайні гумові рукавички в аптеці, використовуйте їх.
 • Крім того, очищені деталі окремо розкладіть по різних пакетиках, щоб вони не забруднилися, поки ви їх не використовуєте. 

Якщо ви хочете пити тільки чисту воду, не забувайте про чистку , планову дезінфекцію водного обладнання.

Корисною буде стаття «Як тримати кулер для води в чистоті?», з якою радимо ознайомитися.

 

Залишити відповідь