Корисні статті

Допомога ЗСУ від компанії Феофанівська

Компанія Феофанівська з доставки питної бутильованої води по Києву та області не залишилася осторонь від підтримки української армії в воєнний час. Бо допомога ЗСУ з початку повномасштабного вторгнення ворога на територію України вкрай важлива і потрібна. Компанія «Феофанівська» активно розпочала свою роботу, коли це стало можливо. Хоч як не важко довелось працювати в таких воєнних умовах, але питна вода була конче потрібна киянам. Тому вже в березні відновили доставку води, продуктів харчування та необхідних товарів для дому. 

Допомога ЗСУ

Одразу почали допомагати бійцям територіальної оборони Києва. Постачали і постачаємо для них Феофанівську воду в 6-літрових та 18.9-літрових бутлях. Регулярно відправляємо свіжу питну артезіанську воду військовим на передову. Надаємо грошову допомогу: з кожного проданого бутля води 3 гривні передаємо на потреби ЗСУ. 

Нікому не відмовляємо у допомозі. Маємо велике бажання долучитися до спільної справи нашої рідної країни: вистояти і перемогти! Допомога ЗСУ – це обов’язок кожного громадянина України.

Чому так робимо? Зараз компанії в Україні мають слабкі позиції, недостатній розвиток, працюють майже без прибутків, або, взагалі, припинили свою діяльність. Нам теж важко розвиватись і працювати. Але чи може зараз людина стояти осторонь, коли наші герої захищають рідну землю від ворога? Кожен допомагає, бо навіть найменший вклад в справу – це крок до Перемоги. 

Компанія Феофанівська з великою повагою ставиться до наших українських захисників, тому допомагає по мірі своїх можливостей. 

Купуючи воду в нашій компанії з доставки води Феофанівська, ви теж долучаєтесь до спільної доброї справи. Подякою нам за це буде Перемога України над ворогом! Разом ми переможемо! Все буде добре! Все буде Україна!

 

Залишити відповідь