Корисні статті

Хлор, вода та здоров’я

«Вода! У тебе немає ні смаку, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються,

не знаючи, що ти таке! Не можна сказати, що ти потрібна для життя: ти є само життя»

                                                                                                                 Антуан де Сент Екзюпері

Звідки хлороформ у вашій оселі?

Хлор, вода та здоров’я – ось що турбує людей нині. Компанії зі збереження навколишнього середовища та піклування про здоров’я людини давно встановили, що майже в кожній квартирі, житловому будинку, де є центральна система водопостачання, повітря насичене хлороформом. Насторожує факт: вміст цієї речовини значно перевищує норми.

Чому так. Водопровідну воду знезаражують хлором. Тому при митті посуду, прийнятті душу, кип’ятінні води в чайнику, приготуванні на плиті ця речовина випаровується в повітря.

Хлор у водопровідній воді

Вода з-під крана, яку ми використовуємо, часто містить перевищену кількість хлору. Наприклад, його вистачило б, щоб продезінфікувати великий спортивний басейн, а іноді ще більше.

Поглинання отруйної речовини людиною

Зрозуміло, що під час пиття, вживання їжі, приготованої на водопровідній воді, людина отримує немислиму частку хлору. Його ми вдихаємо легенями у своїй оселі, вбираємо через шкіру, коли приймаємо ванну. Як наслідок, накопичений вміст хлору в організмі людини стає небезпечним для здоров’я.

Згубний вплив хлору

 • Хлор послаблює імунну систему людини, тим самим робить організм уразливим для різноманітних інфекцій, захворювань. Він накопичується роками, але дається взнаки занадто пізно, викликаючи жалюгідні наслідки.
 • Хлор сушить шкірний покрив, стягує його, викликаючи передчасне старіння.
 • Поширені сумніші випадки: подразнення, червоні плями, рясні висипання, лущення, алергічні реакції на отруйну речовину.
 • Він пошкоджує волосся, сприяє його ламкості, випаданню та знебарвленню.
 • Щоразу, коли ви купаєтеся або вмиваєтеся теплою хлорованою водою, ваші пори розширюються і приймають в організм неосяжну кількість отрути.
 • Не варто забувати про хімікати, бруд, які також містяться у водопровідній воді та шкодять здоров’ю.
 • Під час прийняття гарячого душу, приготування їжі, варіння, прання, миття, хімічні речовини випаровуються з неймовірною швидкістю. Повітря, яке нас оточує, насичується небезпечними сполуками набагато швидше, ніж сама вода. А це ще гірше, адже коли ми вдихаємо отрути, вони потрапляють через легені до кровоносної системи з неймовірно високою швидкістю.
 • Найстрашніше, що шкідливі хімічні речовини нерідко стають причиною виникнення однієї з найтяжчої, майже невиліковної хвороби – раку. Статистика показує, що у жінок, які страждають на рак грудей, вміст хлору в грудній тканині на п’ятдесят-шістдесят відсотків вищий, ніж у здорових.

Хлор, вода та здоров’я

Вихід справді є, ось тільки доведеться постаратися.

 • Для початку на всі крани, душ встановіть фільтри.
 • Частіше провітрюйте жилі та робочі приміщення.
 • Поставте очищувачі та іонізатори повітря.
 • Щодо пиття – тут краще не ризикувати – не пийте водопровідну воду взагалі, не готуйте на ній їжу.

Фільтри, звичайно, допоможуть, але не сильно виправлять становище. Переважно пити лише природну, попередньо очищену, артезіанську воду. Вона насичена корисними мікроелементами, мінералами, є безпечною, допомагає зміцнити імунну систему, сприятливо впливає на красу та здоров’я.

Безперечно, такою водою є бутильована Феофанівська, яка виробляється у Києві. Вона пройшла багато лабораторних перевірок, сертифікована. Найбільшою нагородою цієї води є позитивні відгуки її споживачів, велика кількість постійних замовників.

Феофанівська вода ідеально підходить для приготування їжі, зберігаючи всі цілющі властивості під час нагрівання, щоб подарувати всю силу природи людині.

Легко замовити Феофанівську воду на сайті компанії. Її доставлять вам по Києву та області у зручний для вас час.

Ми працюємо, щоб ви були здорові!

Про те, яку воду краще пити, чому віддати перевагу: артезіанській або очищеній, можна дізнатися зі статті «У чому відмінність артезіанської води від очищеної фільтрами?»

Залишити відповідь