Корисні статті

Кава, чай чи все-таки вода?

Нині популярна тема води: що краще пити? Просто воду чи чай, а може тільки бадьорячу каву? Тому ми вирішили приділити увагу цьому питанню. Кава, чай чи все-таки вода? Звичайно ж, ви відразу подумаєте, що ми відмовлятимемо вживати ці напої. Та ні. Наша компанія лише поділиться з вами цінними фактами, над якими слід поміркувати.

Усім відомо, що людина на сімдесят п’ять відсотків складається із води. Вода відповідає за роботу найважливіших органів, за їх функції та процеси, що відбуваються в нашому організмі. Саме ця проста, і, водночас, складна речовина.

Вода доносить до клітин організму необхідні для життя поживні речовини. Є основою крові, розріджувачем і розчинником. Навіть швидкість роботи мозку залежить від того, з якою швидкістю проходять спеціальні речовини у різні боки по всій довжині нервових відростків. Вода безперешкодно рухається через мембрану. Примушує працювати іонні насоси, завдяки яким здійснюється рух життєво важливих елементів. Вода надходить у клітину завдяки осмотичним процесам. Чим і змушує іонні помпи почати діяти.

Хотілося б відзначити, що вода є сполучним компонентом в організмі людини. Вона пов’язує деякі щільні частинки клітин. Біля мембрани клітини вода з’єднує щільні речовини та утворює своєрідний щит, тобто захист навколо клітини.

Кава, чай чи все-таки вода?

Часто, коли хочеться пити, ми вживаємо замість води інший напій: чай, каву, солодке газування. Замінюючи воду, людина несвідомо зневоднює свій організм. Тим самим порушує правильну роботу життєво важливих процесів організму. Крім того, такі напої не часто повністю втамовують спрагу. Вони створюють лише тимчасовий ефект, після чого пити хочеться ще більше. Доводити більше про те, що кофеїн, спиртне і цукор дуже шкідливі, ми не будемо, адже кожен, напевно, вже чув про це. Так що, якнайчастіше, намагайтеся забувати про какао, каву, алкогольні напої та міцний чай (виняток – зелений, трав’яний, лікувальний чаї).

Можна звернутися за допомогою до дієтологів. Серйозно зайнятися питанням правильного споживання води. Розрахувати норми для пиття у різний час доби. Але це коштуватиме недешево. Спробуйте хоча б просто пити чисту воду. Не з-під крана, а справжню, природну, натуральну артезіанську. Готувати на ній екологічно чисті страви, вмиватися нею. Ось побачите, через деякий час, після такого регулярного вживання, ваш організм скаже вам «велике спасибі». Ви відчуєте себе краще. Зрозумієте: який природний об’єм води запитує ваш організм.

Артезіанська природна вода Феофанівська ідеально підійде для вашої мети. Вона пройшла численні тестування і заслужила на велику довіру своїх покупців. Вода Феофанівська видобувається в екологічно чистому районі Києва поблизу Феофанії з глибоких свердловин. Має найсучасніший, надійний спосіб очищення.

Замовити воду зручно на сайті, де представлено широкий вибір. Доставка по Києву та області здійснюється безкоштовно при замовленні 2 бутлів об’ємом 18.9 л.

Вода Феофанівська підійде для оздоровлення сім’ї, адже збагачена природними вітамінами, мінералами та мікроелементами. При нагріванні зберігає властивості. Її можна пити у сирому вигляді, готувати на ній різні страви.

І ще трохи про чудові властивості води

  1. Вона дає можливість нашим внутрішнім органам та кровоносній системі вбирати та засвоювати необхідні поживні компоненти.
  2. Регулярне вживання належної кількості чистої води гарантує запобігання каменю у нирках, запорів та інших захворювань видільної системи.
  3. Бере участь у процесі виведення токсинів із організму, людських відходів.
  4. Науково доведено, що, якщо з дитинства пити лише природно чисту воду, то це знизить ризик захворювання на рак сечового міхура, нирок, товстої кишки, грудей.
  5. Якщо приймати по повній склянці води перед кожним прийомом їжі, то їсти буде хотітися менше. І, відповідно, так можна швидше скинути вагу. Також цей прийом покращує травлення.
  6. Вона допомагає якнайдовше зберігати хорошу роботу суглобів, зволожує м’язи. Завдяки цьому підвищує їхню еластичність, тому їх важко розтягнути або порвати. Також сприяє загоєнню ран, зменшує запалення.
  7. Вода активізує, приводить у роботу наш мозок.

Рекомендуємо ознайомитися з пізнавальною статтею «З якої чашки потрібно пити, щоб стало смачніше?»

Залишити відповідь