Корисні статті

Кулер для питної води

У наш час багато солідних компаній створюють для своїх співробітників умови, за яких люди можуть максимально віддавати себе роботі. Це не лише гарне освітлення, кондиціювання приміщень. Але й, що важливо, забезпечення якісною питною водою безпосередньо на робочих місцях. З цією метою було розроблено кулер для питної води. Він став невід’ємною частиною офісів, виробничих установ, клінік, ігрових центрів, спортклубів.

Кулер для питної води

  • Сучасна промисловість пропонує багато видів пурифайєрів. Такий апарат може газувати воду, доповнений функціями охолодження або підігріву. Завдяки цьому відпадає потреба користуватися електричними приладами, чайниками. У спекотні літні дні приємно з них налити охолоджену воду. Крім того, це обладнання пропускає її через багаторівневі фільтри. Завдяки цьому вода подається очищеною, без мікроорганізмів та завислих речовин. Пурифайєри купують для дому. Це підкреслює статус господаря. Звільняє його від постійного придбання питної води. Адже апарат підключають до системи водопроводу.
  • Підлогові кулери розрізняють з нижнім або верхнім завантаженням. Бутильована вода в кулері з нижнім завантаженням розміщується в нижньому закритому відділенні приладу. Тому встановлювати громіздкий бутль набагато легше.
  • Дизайн офісних приміщень зараз відіграє дуже велику роль. Про це не варто забувати. Купити водний кулер можна в будь-якому кольоровому виконанні, оригінально виготовленому. Насамперед, щоб бути помітним, перетворившись на яскраву пляму. Або, навпаки, в тихих тонах, доповнюючи загальний інтер’єр приміщення. Все залежить від смаку. Корпус виготовляється з високоякісного пластику або металу.
  • Для невеликих офісів з маленьким колективом, куди не часто приходять клієнти, найбільше підійдуть моделі настільного типу розміщення. Адже кожен співробітник такого офісу не любить користуватися одноразовими стаканчиками, віддаючи перевагу фаянсовому посуду.
  • Більш солідні компанії, для яких важливий статус, оскільки відвідувачів тут набагато більше, віддають перевагу кулеру підлоговому. Сам апарат виглядає представницько, додасть шику офісному інтер’єру. Крім того, він має місце для кріплення одноразових стаканчиків, що вкрай зручно користувачам компанії.
  • Слід звернути увагу на тип охолодження. Який вибрати: компресорний чи електронний. Для цього слід враховувати температурний режим приміщення, кількість користувачів, обсяг потрібних функцій.
  • У продажу є моделі без охолодження. Вони ідеально підходять для встановлення у дитячих закладах, спортклубах, фітнес-центрах. Дешеві за ціною.

Продаж кулерів

Кулери для води дуже зручні та функціональні, постачають найчистішу питну воду. В наш час продаж кулерів здійснюється у багатьох великих містах. Їх можна замовити в інтернет-магазині «Феофанівська» м. Києва. При покупці кулера в подарунок надаємо 4 бутля води (за умови оплати застави за тару або тари на обмін).

Купуючи ці побутові прилади, люди використовують корисну воду, насичену мікроелементами в збалансованому складі, дбаючи про здоров’я. Не забувайте утримувати кулер у чистоті, проводити санітарне чищення. Про це рекомендуємо дізнатися зі статті «Як утримувати кулер для води в чистоті?»

Як провести дезінфекцію написано у статті «Що таке озонування?»

Залишити відповідь