Корисні статті

Кулер з електронним типом охолодження

Звичайно ж усім, напевно, відомо про чудове компресорне охолодження, тому кулери з такою системою користуються великою популярністю. Проте кулер з електронним типом охолодження давно був гідно оцінений і користується досить великим попитом у споживачів.

Але ж у електронної системи охолодження теж є своя історія і свої вигідні переваги, про які ми вам і розповімо. Вважається, що даний вид набагато вигідніший, дешевший при ремонті пристрою, а також легший в експлуатації.

Кулер з електронним типом охолодження

Електронні диспенсери мають набагато меншу масу, ніж компресорні.

Різні перевірки, випробування часом і численними користувачами показали, що ці побутові прилади цілком надійні. Відсутність холодильної компресорної системи, як виявилося, не тільки економічно вигідно для споживача, але і дозволяє зробити експлуатацію приладу максимально простою.

Мінуси в роботі кулера

Але все не буває настільки чудово, на скільки цього хотілося б. У даного типу пурифайера є один мінус. Спекотними літніми днями, коли температура в приміщенні найбільш висока, електронному кулеру важко впоратися на 100% зі своїм завданням. Тобто працювати він буде. Просто апарат не зможе охолодити досить велику кількість води, щоб напоїти безліч офісних працівників. Втім, якщо у вас в офісі є кондиціонер або в холодній воді не мають потреби більше п’яти чоловік, то ніякої проблеми не виникне.
Якщо ви зважилися на покупку електронного диспенсера, дамо вам ще одну пораду. Ні в якому разі не кладіть його в запорошений брудний закуток, тому що вбудований вентилятор може легко засмітитися, внаслідок чого виникне поломка. Саме з цієї причини у неграмотного користувача виходить з ладу система охолодження.

Багато споживачів нехтують даними порадами. Поставивши прилад в розпечене приміщення, болісно-довго чекають своєї прохолодної водички.
Ну ось, найнеприємніше закінчилося, а тепер поговоримо про приємне.

Переваги електронних кулерів

1) Першим плюсом є його продуктивність. Середня величина нагріву становить 4-5 літрів на годину, охолодження – 1 л.

2) Працюють практично безшумно. Тому їх можна розміщувати у великих офісах, особистих кабінетах. Пристрій не заважає процесу роботи.

3) Рухомих частин, деталей в конструкції немає. Так що даний пристрій зручний в експлуатації, не викликає ніяких зайвих проблем при використанні.

4) Кулер з електронною системою охолодження максимально безпечний. Є екологічно чистим. Адже він не містить небезпечних і отруйних речовин, холодоагентів. Власне цим і відрізняється від компресорного кулера.

Тому електронні диспенсери купують великі офіси, заводи, лікарні, дитячі установи, спортивні клуби.

Широкий вибір кулерів для води з електронним охолодженням представлений в інтернет-магазині «Феофанівська». Тут є підлогові і настільні моделі високоякісних виробників. Це ТМ LANBAO, Penoso, Cooper & Hunter, Rauder.

Пропонуємо Вам ознайомитися зі статтею «Який кулер вибрати електронний або компресорний?», щоб остаточно визначитися з вибором майбутньої покупки.

Залишити відповідь