Корисні статті

Кулери для води AquaWorld

Харчування і питна вода – найважливіші напрямки для ведення здорового способу життя. У зв’язку з погіршенням навколишньої екологічної обстановки, більшість людей має ослаблений імунітет і проблеми зі здоров’ям. Основою харчування є вода. А людський організм складається з неї на ⅔. Щоб уникнути захворювань, зміцнити захисні сили організму, населення стало купувати кулери для води AquaWorld. Їх розміщують в офісах, домашніх умовах, дитячих установах, на підприємствах.

Кулери для води AquaWorld

ТМ AquaWorld випускає сертифіковане обладнання для розливу бутильованої води: кулери. Країна-виробник: КНР. За роки випуску даної продукції моделі удосконалюють і створюють нові. Вони перевірені часом, якістю, мають гарантію.

  • Представляємо в продаж підлогові види з компресорним охолодженням. Техніка високотехнологічна. Малозатратна по електроенергії, що безсумнівно є величезним плюсом.
  • Кулери AquaWorld виготовляють для європейського ринку з якісних матеріалів: полірованої нержавіючої сталі, полірованого пластика.
  • Дизайн моделей незвичайний. З обтічними, округлими, конусоподібними формами, різнокольоровими вставками.
  • Елегантний стиль побутового приладу прикрасить офіс, вітальню-кухню.
  • Компресорне охолодження практично безшумне. Влітку дозволить випити охолодженої води, використовувати гарячу для приготування кави, чаю або наповнити стаканчик водою кімнатної температури. Вода нагрівається до 90 – 95 °С. Перш за все, це дозволяє зберегти її корисні мікроелементи.
  • Кулери AquaWorld, в основному, мають верхнє завантаження бутлі. Але модель HC 58L UFD забезпечена нижнім завантаженням. Це зручніше для користувачів при зміні громіздкого балона.
  • Наявність електронно-люмінесцентного дисплея, LED-панелі, панелі управління дозволяє мати підсвітку місця, де набирається вода, регулювати температурний режим.
  • Крани розливу зручні, електромагнітні. З захистом від випадкового натискання, що, безсумнівно, корисно для маленьких дітей. Встановлюють по 2 крана (кімнатної-холодної, гарячої) або 3 (для холодної, кімнатної, гарячої). Залежно від моделі.
  • Дорога ціна на кулери AquaWorld виправдана високою якістю приладу і наявністю корисних функцій.

Інтернет-магазин компанії Феофанівська допоможе підібрати клієнту для покупки багатофункціональний побутовий прилад для розливу води ТМ AquaWorld, враховуючи всі побажання. Здійснить безкоштовну доставку по Києву.

Рекомендуємо ознайомитися з корисною статтею «Як можна заощадити за допомогою кулера?».

 

Залишити відповідь