Корисні статті

Купувати кулер чи можна обійтись його орендою?

Це, звичайно, складне питання, все залежить лише від особистих уподобань кожного. Щоб було легше ухвалити правильне рішення, розглянемо всі плюси, мінуси оренди та купівлі розливного побутового приладу. Так що робити. Купувати кулер чи можна обійтись його орендою?

Оренда кулера

  • Дуже вигідна. Не слід турбуватися про внутрішню роботу техніки, стежити за станом приладу.
  • З іншого боку, найменше не технічне пошкодження з вашої вини обернеться проти вас. Адже доведеться не лише заплатити за прокат, а й розплатитись за пошкодження з орендодавцем. А це вже може стати, з економічного погляду, збитковим.
  • При оренді водного обладнання укладається договір, у якому викладено всі вимоги сторін.
  • Компанія «Феофанівська» надає в оренду кулери для води юридичним особам, компаніям, організаціям, офісам. Пропонуємо кулери нові та вживані. Ціна оренди кулера представлена на сайті.

Купити кулер

  • Дуже вигідне рішення. Побутовий прилад перебуватиме у вашому користуванні, окупить витрачену вартість.
  • Зручно стежити за його функціонуванням.
  • Дозволить вчасно проводити санітарне чищення, що позитивно позначиться на здоров’ї користувачів.
  • Ви зможете підібрати потрібну модель, що відповідає сучасним вимогам, оснащену корисними функціями, вироблену за європейськими новітніми технологіями. В орендованій техніці функціональних можливостей буде набагато менше, адже моделі дуже швидко старіють.

Купувати кулер чи можна обійтись його орендою?

Пити чисту питну воду, тобто зберегти здоров’я. Тому радимо купити модель кулера для води, яка сподобається Вам за технічними характеристиками та ціною. Дбайливе ставлення до корисного побутового приладу, правильна експлуатація – запорука тривалої служби кулера. Орендовані моделі, як правило, швидко зношуються.

Пропонуємо широкий вибір кулерів для води від інтернет-магазину компанії «Феофанівська», вироблених відомими ТМ CLOVER, LANBAO, Rauder, Cooper&Hunter, QiDi, Penoso, AquaWorld. Наші консультанти допоможуть визначитися із покупкою техніки.

Корисна стаття: «Як правильно транспортувати кулер?».

 

Залишити відповідь