Корисні статті

Пити чи не пити воду під час тренування?

Той, хто займався спортом, напевно, частенько чув від свого тренера, що вживати воду, тренуючись, заборонено. На деяких форумах пишуть, що фітнес-інструктори не допускають до занять зі спортивною пляшкою. Але чи правильно це? Пити чи не пити воду під час тренування? Це питання постійно мучить людей, що займаються спортом.

Пити чи не пити воду під час тренування?

Чи шкідливо пити воду під час фізичних навантажень? Виявляється, дана думка помилкова.

Глибока помилка, що вона шкідлива до, після і під час виконання вправ! Виявляється: тільки за годину фізичних зусиль людський організм втрачає близько двох літрів вологи. А це може спричинити за собою дегідратацію, зневоднення, що надасть чималу шкоду здоров’ю. Якщо беззаперечно підкорятися тренеру щодо обмеження споживання рідини, то це може призвести до серйозних ускладнень, негативно вплинути, в першу чергу, на роботу серцево-судинної системи. Особливо небезпечно це для літніх людей і дітей.

У зв’язку з усіма фактами, рекомендуємо все-таки підтримувати водну рівновагу в організмі!

Вживання води «Феофанівської» негазованої, об’ємом 0.5 л, призначеної для людей, що займаються спортом, вирівняє водний баланс і поліпшить самопочуття. Пляшка зручна для пиття під час тренувань.

А ось так виглядають лікарські рекомендації:

  • За дві з половиною години до заняття обов’язково слід випити близько п’ятисот мілілітрів води.
  • Під час спортивних тренувань пийте кожні десять хвилин до 10 маленьких ковточків води, щоб втамувати спрагу і підтримати рівень рідини в організмі.
  • Після – 100% від втрати маси за час тренування.

Рекомендуємо прочитати статтю «Декілька цікавих фактів про воду» , щоб переконатися остаточно в корисності її вживання.

Залишити відповідь