Корисні статті

Проста вода з-під крана може викликати захворювання?

Людина на дві третини складається з води, тому якість вживання питної води має бути на високому рівні. Проста вода з-під крана може викликати захворювання? Відповімо на питання, посилаючись на наукові дослідження.

Французький вчений-хімік Луї Пастер, що жив в 19 столітті, постійно вивчав мікробіологію, хімію, фізику, імунологію, шукав шляхи боротьби із захворюваннями людини. Його перші наукові відкриття по вакцинації допомагають людству. Він говорив: «Людина випиває 90% своїх хвороб». 

Вживаючи неякісну питну воду, здоров’я людей погіршується. Річна смертність в світі становить 25000 чоловік.

Проста вода з-під крана може викликати захворювання?

Чому так відбувається? Тому що в воді є мікроорганізми, бактерії, які не всі корисні. Вони є руйнівниками організму, носіями небезпечних захворювань. Але найстрашніше, що викликають інфекційні хвороби: дизентерію, холеру, черевний тиф, паратифи, ботулізм, гепатит, аскаридоз. Неінфекційний характер носять: шистосомоз, дерматози, екземи, цироз печінки, анемія, серцево-судинні, сечокам’яні хвороби, розлади нервової, травної систем, малярія.

Хлорування водопровідної води з початку 19 століття помітно позначилося на здоров’ї людства. При вживанні хлорованої води відсоток ракових захворювань зріс. Американські вчені – епідеміологи склали карту, де відобразили райони з більшим і меншим вмістом хлору у питній воді. Виявилося, рак органів травлення і сечостатевої системи зустрічається рідше в районах з меншою концентрацією хлору.

Як уберегти себе від заражень? 

  • Перш за все, дотримуватися санітарно-гігієнічних правил по догляду за тілом, мити руки перед їжею.
  • Не пити воду з річок, водойм, неперевірених природних джерел.
  • Вживати чисту природну воду для пиття і приготування їжі.
  • Фільтрувати водопровідну воду, відстоювати перед вживанням в їжу.
  • Не використовувати воду з кранів після проведення ремонтних робіт, відключенні навіть на невеликий проміжок часу. Застій в трубах дає швидке розмноження шкідливих бактерій, винос іржі в систему, неприємний запах.

Де купити чисту воду

Компанія «Феофанівська» виробляє негазовану питну воду (18,9 л ). Видобуток відбувається з глибинних артезіанських свердловин (260 і 290 м) в Києві, с.Новосілки, поблизу Феофанії, історично цілющих місць. Сучасне обладнання, екологічно чистий район, контроль за виробництвом дозволяють випускати корисну, сертифіковану продукцію.

Питна вода «Феофанівська», «Природна водиця» мають збалансований комплекс мікроелементів, необхідних для життя і зміцнення здоров’я людини. Її вживають в сирому вигляді, для приготування їжі та напоїв. Вид води «легка» має знижений вміст солей, застосовується для заварювання чаю, кави, покращуючи смакові властивості напоїв.

При замовленні 2 бутлів по 18,9 л доставлять товар по Києву безкоштовно. Попутно замовте продукти харчування, товари для будинку, канцприладдя.

Підтримати здоров’я, зберегти молодість, знизити кількість захворювань допоможе артезіанська вода для пиття. Добове споживання її має сягати від 6 до 8 склянок.

Пийте корисну воду, будьте здорові!

Рекомендуємо прочитати статтю «Як правильно перевірити воду, яку ви п’єте», щоб здійснити якісний аналіз важливого харчового продукту.

Залишити відповідь