Ремонт кулерів для води, санобробка

Ремонт

Вартість ремонту залежить від складності ремонтних робіт і необхідних запчастин. Ремонт здійснюємо протягом 14 робочих днів.

Санобробка

Вартість санобробки: 350 грн.

Рекомендуємо проводити очищення від 1 до 4 разів на рік.

На період санобробки кулера Вам надається в експлуатацію другий кулер.

Доставка обладнання:

Доставка обладнання – 120 грн в обидві сторони. 

Ви можете самі привезти ваше обладнання до нас в офіс і заощадити на доставці.

Для клієнтів, які купують нашу воду, доставка БЕЗКОШТОВНА!

Безкоштовна консультація за телефонами:

+38 (067) 219-94-78  – для постійних клієнтів, які купують воду в інтернет-магазині «Феофанівська».

Сервісне обслуговування, чистка, санобробка та ремонт водного обладнання:

+38 (067) 547-25-41 

+38 (044) 227-40-73 

Прайс-лист з детальними послугами з ремонту та санобробки кулерів для води розміщений на нашому дочірньому сайті SVservice.

Дуже зручно залишити заявку на ремонт. З Вами зв’яжуться по телефону, проконсультують, уточнять деталі. Виїзд майстра в офіс, додому.

Сервісне обслуговування обладнання для води. Ремонт кулерів для води, санобробка

Кожна людина знає, що для подовження життя обладнанню для води, слід дбайливо його експлуатувати. За щодня необхідним приладом потрібно доглядати, проводити чистку.

Йтиметься про кулери для води. У сучасному темпі життя ми звикли до багатьох зручних моментів, без яких неможливо жити. В офісі, вдома, дитячому садку, школі, всіляких установах важко обійтися без кулера для води, диспенсера. Устаткування справляється з багатьма завданнями: охолоджує, підігріває, подає чисту питну бутильовану воду в ємність. Воно забезпечене багатьма корисними для нас функціями в залежності від виробника, ціни. Вживання якісної питної води важливо для зміцнення здоров’я людини. В день потрібно випивати від 2 до 8 склянок води. Якщо Ви працюєте, вчитеся, то воду п’єте в офісі, установі. Тому обладнання для води має бути там обов’язково, та ще й в повному порядку.

Як же поводитися з даним обладнанням?

  • В першу чергу, купити якісну річ. Якщо гроші не дозволяють, то максимально дізнатися у продавця товару про всі функції і терміни служби купованого обладнання. Хоча всі чудово знають, що висока ціна забезпечує гарну службу.
  • По-друге, обов’язково проводити санітарну обробку вашого обладнання в межах 4-6 місяців експлуатації. Доглядаючи за автомобілем, ніхто не скупиться на заміну рідин, масел, запчастин. А ось чомусь за машиною для подачі питної води доглядати багато хто забуває? А це ж ваше здоров’я.

Сервісне обслуговування здійснюється нашою компанією за першим покликом, якісно, з гнучкими цінами. Ви можете зв’язатися з ремонтником, пояснити причину поломки або несправності. Також можна залишити заявку на сайті, Вам зателефонують і уточнять питання з обслуговуванням у зручний для Вас час. На час ремонту нададуть в користування інше обладнання.

Фахівцями здійснюється санітарна чистка від мікроорганізмів, забруднень. Пил, на жаль, теж скрізь присутній і може потрапити всередину обладнання. Також важливим є очищення нагрівальних елементів кулера від накипу.

Навіть, якщо у вас просто тече кран, потрібен майстер для усунення неполадки. Телефонуйте. Служба Вам допоможе.

Пам’ятайте, що якісне обслуговування кулера забезпечить тривалий термін його експлуатації.

Читати далі…