Корисні статті

Секрет краси рук – у воді!

«Руки – дзеркало душі кожної жінки» — не перестають день у день повторювати експерти. Адже весь секрет краси рук – у воді!

Постарілі, зморщені, потріскані й недоглянуті руки нічого доброго про вас не скажуть. Так, і самих нас, дивлячись на зношену життям шкіру рук, усе перестає радувати. Подумати тільки, як сильно за день вони піддаються випробуванням пранням, миттям посуду, збиранням, приготуванням, шиттям. Це далеко не повний перелік.

Зрозуміло, що крем для рук давно увійшов у наше використання, допомагає відновити шкіру. При застосуванні дорогих косметичних засобів, на жаль, не завжди настає позитивний ефект.

Секрет краси рук – у воді!

Чому так відбувається? Причина – вода. Шкірі завжди необхідно зволоження, а жирний крем іноді лише забезпечують лише збереження вологи, а не насичення нею шкіри. Крім того, деякі взагалі закупорюють пори, не даючи дихати. Що ж до косметичного мила, воно чудове, але найчастіше ефект від його застосування не затримується через низьку якість водопровідної води.

Як же бути? Потрібно рятувати наші руки – наше дзеркало душі! Так, це вже всім стало очевидним, необхідно покращити якість води, якою кожен користується для миття рук та вмивання.

Природно-чиста, артезіанська вода, наприклад, Феофанівська підходить для цього ідеально. Не містить шкідливих домішок, дарує здоров’я організму.

Для досягнення максимального ефекту можна робити кілька разів на тиждень цілющі ванни з артезіанської води. У теплу воду додають ефірну олію чайного дерева, м’яти, троянди, потім хвилин на 20 опускають руки. Шкіра після такої процедури стане м’якою, зволоженою.

Рекомендуємо прочитати статтю «Про воду», щоб дізнатися більше про чудодійну силу природної води.

Залишити відповідь