Корисні статті

Скільки води на день потрібно людині

Скільки води на день потрібно людині? Це питання особливо актуальне і потребує ретельного розгляду кожним. Оскільки від кількості споживаної води залежить здоров’я, зовнішність. Так, що там казати, стан всього організму загалом.

Скільки води на день потрібно людині

Вчені давно підрахували, що середньостатистична людина на день має вживати близько двох з половиною літрів води. Звісно ж, це умовна цифра. Адже має місце вплив клімату, в якому проживає людина, індивідуальні фізичні особливості, стан здоров’я тощо.

Враховуючи середні дані: людина має через питво отримувати близько 1-1,5 літрів води (мається на увазі чай, кава, проста вода, різні напої), 1-1,5 – через продукти харчування, і близько 0,35 літра протягом дня утворюється у самому організмі. Ця норма повинна суворо дотримуватися. Адже зайве вживання рідини може нашкодити здоров’ю так само сильно, як і її недолік.

Так, при надлишку споживаної рідини у людини спостерігається підвищене навантаження на серце, нирки. А корисні мікроелементи та вітаміни вимиваються з організму, мінеральні речовини також виходять. А ось зневоднення, нерідко, викликає згущення крові, спрагу, втрату життєвих сил, зменшення слиновиділення.

Найкраще відновлювати організм кристально-чистою, свіжою, артезіанською водою. Вона не тільки вгамує спрагу, а й заповнить запаси мікроелементів, вітамінів.

Один із найкращих варіантів такої водиФеофанівська, яка має збалансований склад мінералів та мікроелементів. Також у продажу «Феофанівська» легка, яка має меншу кількість мінеральних солей. Товар легко замовити на нашому сайті.

Активним людям, які ведуть здоровий спосіб життя, спортсменам, рекомендуємо ознайомитись зі статтею «Пити чи не пити воду під час тренування?»

Залишити відповідь