Способи оплати в інтернет-магазині «Феофанівська»

Оплата готівкою

Оплата товару здійснюється за фактом доставки товару кур’єром за адресою, вказаною при оформленні замовлення (тільки для Києва та передмістя). Кур’єр прийме від вас оплату, передасть товар та необхідний пакет документів (товарну накладну, гарантію).

Оплата платіжною карткою

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською карткою Visa, MasterCard або сервісом Приват24 без комісії. Оплата за допомогою платіжних карток здійснюється наступним способом: під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати «Оплата карткою Visa/MasterCard (LiqPay)». Після цього Ви переадресуєте на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. *Оплата можлива лише картками, випущеними на території України

Договір оферти

Оплата частинами для клієнтів Приватбанку

Ви можете заплатити за товар частинами. Послуга «Оплата частинами» активна для товарів з категорій Кулери для води, Офісні крісла.

«Оплата частинами» провадиться в строк до 3 місяців: від 2 до 4 платежів. Комісія: 0,01% від суми платежу, що вноситься. Детальніше можна ознайомитись з інформацією на сайтіprivatbank.ua

Оплата з безготівкового розрахунку з ПДВ

При безготівковому розрахунку провадиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок. Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання рахунку. Усі рахунки дійсні для оплати протягом 3-х банківських днів. При оплаті рахунку у встановлений термін, прохання зв’язатися з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. У разі порушення строків оплати не гарантується збереження ціни та наявність товару на складі.

Оплата післяплатою

Оплата товару здійснюється після отримання в одному з відділень Нової Пошти.