Корисні статті

У чому відмінність артезіанської води від очищеної фільтрами?

У світі сучасних технологій, дбаючи про своє здоров’я, ми користуємося побутовими приладами та пристроями, за допомогою яких хочемо отримати якісний продукт харчування, не витративши багато коштів. Йтиметься про смакові властивості питної води. Давайте розберемося. У чому відмінність артезіанської води від очищеної фільтрами?

У чому відмінність артезіанської води від очищеної фільтрами?

Давайте проаналізуємо.

Артезіанська вода суттєво відрізняється у позитивну сторону за смаковими якостями від очищеної за допомогою фільтрів: смачна, м’яка, приємна, без сторонніх запахів та присмаків, легко вгамовує спрагу, не містить надлишків заліза, солей жорсткості.

Відфільтровану воду в домашніх умовах ви не зможете перевірити на кількісний вміст і співвідношення мікроелементів. Як правило, жорстка на смак, нею важко насититися. Часто відчувається ледь вловимий запах хлору.

Про побутові фільтри для очищення

  • Здавалося б, купивши прилад для очищення, проблеми зі споживанням чистої води вирішені. Але, уважно прочитавши інструкцію з використання, переконуємося, що картридж потрібно періодично змінювати, а це додаткові кошти.
  • Проводити санітарне чищення ємності, витрачаючи час на обслуговування.
  • При цьому хлор, що згубно впливає на здоров’я людини, все одно буде присутнім, а вода може практично не очищатися, – все залежить від моделі фільтрувального приладу (глечики, проточні).
  • Проточні фільтри мають малу пропускну здатність.
  • Існують магнітні, вугільні сорбційні, пом’якшувальні фільтри. Купуючи, потрібно чітко знати, які функції вони виконуватимуть, де їх встановлюватимете.
  • Наприклад, магнітні не можна встановлювати поблизу електроприладів.
  • Термін служби експлуатації у всіх фільтрів різний, залежить від якості води, що поставляється.
  • Купуючи дорожчі фільтруючі прилади, можна очистити воду настільки, що практично не залишиться корисних речовин.

Яку ж вибрати воду: артезіанську чи очищену фільтрами?

Як же вчинити? Як не зробити помилки? Встановити фільтр для очищення проточної води, звісно, необхідно.

Але питну воду радимо купувати якісну та корисну, яка має позитивний вплив на здоров’я: артезіанську.

Компанія «Феофанівська» забезпечить доставку артезіанської води негазованої питної «Феофанівська», «Природна водиця», добутої у с. Новосілки, екологічно чистому районі поблизу Феофанії.

Регулярний санітарний контроль видобутої води з глибинних артезіанських свердловин (260 і 290 м) гарантує її високу якість.

Вона придатна для приготування їжі, вживання у сирому вигляді. Жителі Києва, Київської області, які користуються послугами нашої компанії, давно оцінили смак, властивості артезіанської води, зручність доставки. Замовивши 2 бутлі по 18.9 л, доставка здійснюється безкоштовно.

Рекомендуємо ознайомитись із статтею «Проста вода з-під крана може викликати захворювання?», щоб визначитися з правильним вибором питної води.

Залишити відповідь