Корисні статті

Як часто чистити кулер для води?

Як часто чистити кулер для води? Це питання кожен раз виникає тоді, коли ви починаєте відчувати в воді, що подається з ємності, якийсь присмак. Перше, що ми робимо, дзвонимо постачальнику води і стверджуємо, що поставляється питна вода поганої якості. Але, насправді, слід звернути увагу на дату, коли останній раз проводилася санобробка пристрою

Компанія з доставки бутильованої води «Феофанівська» рекомендує обробляти систему один раз в 6 місяців, як це роблять в Європі. Якщо розливний прилад використовується інтенсивно, знаходиться в гарячих цехах, виробничих приміщеннях, то потрібно проводити чистку раз в 3 місяці.

Багато хто задає питання: навіщо так часто чистити кулер? 

  • По-перше, при доставці бутлі, установці в апарат, відкручуванні пробки, можуть потрапити бактерії з рук людини. А бактерії дуже швидко розвиваються, приносять забруднення.
  • По-друге, у пристрої є нагрівальний елемент, на якому утворюється накип. Його потрібно теж очищати, інакше довго не прослужить.
  • По-третє, при санобробці знезаражується зовнішня поверхня обладнання ( краники, каплезбірник, лицьова панель ), на якій також накопичуються бактерії, які потрібно видаляти. 

Ви можете замовити чистку кулера в компанії «Феофанівська», яку проведуть кваліфіковані майстри дочірньої компанії SVservice. При потребі, здійснять виїзд за місцем замовника. Розцінки послуг на сайті. Тут же можна залишити заявку в формі зворотного зв’язку, коротко описати проблему. 

Як часто чистити кулер для води? На замітку користувачу

1. Чистка водного обладнання 1 раз в 3 – 6 місяців, в залежності від експлуатації.

2. При установці бутля в розливний апарат обов’язково знімайте захисний термоковпачок, стікер на пробці. Якщо термоковпачок відсутній, то знезаражують пробку, щоб уникнути потрапляння мікробів.

3. Використовуйте тільки якісну воду, інакше нагрівальні елементи приладу можуть швидко вийти з ладу.

Детальніше про правильну дезінфекції радимо дізнатися зі статті «Дезінфекція кулера».

 

Залишити відповідь