Корисні статті

Як правильно перевірити воду, яку ви п’єте

«Довіряй, але перевіряй», — ось слова, які символізують девіз сучасної людини. Адже в наш час не можна бути впевненим ні в чому на 100%. Кожна людина нерідко замислюється над тим, яку воду вживає. Останнім часом на радіо, телебаченні, в інтернеті обговорюють низькоякісну воду, не придатну ні для пиття, ні для миття. Як правильно перевірити воду, яку ви п’єте?  Чи варто вірити таким судженням? Як дізнатися, що дійсно ви п’єте. Вихід єдиний – відправити зразок цієї води в лабораторію на аналіз. Для цього необхідно підготуватися.

Ознайомтеся з деякими правилами, які важливі

  • Кількість води для відправки на перевірку залежить від того, який аналіз буде проводитися, по яким властивостям буде оцінюватися рідина. Зазвичай одного з половиною літра води цілком вистачає.
  • Постарайтеся до дослідження поговорити з працівниками лабораторії, куди буде відправлена вода, щоб з’ясувати для себе необхідну інформацію.
  • Вибирайте чисту посудину для води, ні в якому разі не з-під солодкої газованої води або мінеральної води, так як ці напої містили в собі консерванти, які складно вимити. Якщо зробите помилку, то результати аналізу будуть не вірні. Підійде пластикова пляшка з-під простої води. 
  • Перед набором ретельно прополощіть посудину тією водою, яку відправите на аналіз. При цьому, повинні стекти крапельки, що залишилися на дні.
  • Набирайте в бутель воду з джерела, з-під крана, звідки завгодно. 
  • Набираючи воду, стежте за тим, щоб в пляшці не утворювалися бульбашки. 
  • Наливайте під горлечко, щоб повітрю в посудині не було місця. Якщо залишити місце, то потрапить кисень, який розчиниться у воді, або ж вступить в хімічну реакцію з деякими елементами рідини. В результаті, дослідження питної води вийде невірним. 
  • Доставляючи воду на аналіз, намагайтеся обережно її нести, не збовтувати. 

Дбайте про здоров’я, пийте тільки природну артезіанську воду.

Феофанівська вода, Природна водиця видобуваються з глибинних свердловин, виготовляються в Києві, поблизу Феофанії. Вони не раз проходили лабораторні тестування і повністю виправдали звання чистої й корисної для здоров’я людини води.

Що вважати за краще для пиття, ви дізнаєтеся зі статті «Чай, кава або все-таки вода?»

Залишити відповідь