Корисні статті

Як правильно транспортувати кулер?

Доставка покупцям побутової техніки здійснюється нашою компанією. Самовивіз зі складу також можливий. Головне знати, як правильно транспортувати кулер, встановити і закріпити і модель в транспорті. При самостійному перевезенні слід звернути увагу на якісне закріплення, щоб апарат ні об щось не вдарився, уникнув пошкоджень.

Для клієнтів, що замовляють в інтернет-магазині «Феофанівська» питну воду, буде доставлений кулер безкоштовно по Києву і області.

Для нових клієнтів є розрахункова вартість. Детальніше можна ознайомитися на сайті в розділі «Сервісний центр».

Як правильно транспортувати кулер

  • Компресорні моделі транспортують тільки в вертикальному положенні, щоб не було витоку фреону. Якщо, все ж, через свою недосвідченість ви зробили навпаки, поставте прилад вертикально, не вмикайте його в мережу пару годин, півдня. За цей час речовина для охолодження рівномірно розподілиться по системі.
  • З електронним кулером все простіше. Його можна перевозити як завгодно, можна горизонтально, але побутова техніка віддає перевагу вертикальному положенню.
  • Якщо ви здійснюєте перевезення розливного кулера з одного місця роботи на інше, то спочатку звільніть прилад від бутилі з водою, злийте залишки рідини через краники, відкрийте заглушку зливу ззаду апарату для повного звільнення від води. Тільки потім можна переносити, закріплювати і перевозити побутову техніку. Чи не залиште без уваги момент: переносять компресорний прилад теж вертикально.

Сподіваємося, що наші поради вам допоможуть.

Якщо ви сумніваєтеся в покупці кулера, то прочитайте статтю «Що вибрати для будинку: помпу або керамічний диспенсер». Ці прилади набагато дешевші і простіші в обігу, не затратні при експлуатації.

Залишити відповідь