Корисні статті

Як тримати кулер для води в чистоті?

Якщо ви не використовуєте природно чисту воду, таку як Феофанівська, а користуєтеся звичайною, то, напевно, вам відомо, що кулер забруднюється занадто швидко, вимагаючи кардинального очищення. Як тримати кулер для води в чистоті? У звичайній, навіть чистій на вид воді, притаманні різного характеру біологічні, хімічні та бактеріальні забруднення. Найчастіше ці бактерії не є інфекційними, вірусними збудниками хвороб. Але сприяють утворенню слизького смердючого нальоту всередині приладу, який необхідно видаляти.
Плівка псує смак і запах води. Якщо в приміщенні починає неприємно пахнути, означає ви давно не чистили свій прилад. До такого стану його доводити не можна. За будь-якою технікою потрібно вчасно доглядати, інакше вона втратить свою працездатність.

Як тримати кулер для води в чистоті?

  • Очищення і дезінфекція диспенсера , обробка внутрішніх поверхонь буде повною при використанні спеціальних миючих засобів, допущених до застосування санітарними нормами.
  • Спеціалізовану чистку правильно може здійснити тільки професійний працівник.
  • В компанії з доставки води «Феофанівська» працюють кваліфіковані фахівці з сервісного обслуговування обладнання. Тому можна замовити санітарну обробку побутового приладу або послугу з ремонту.
  • Для чистки використовують хлор, оцтову кислоту, аміак і йод.
  • Процес дезінфекції починається з видалення біоплівки щіточкою. Тільки потім використовують хімічні речовини. Кожне з них застосовується при різних типах забруднення. Залежно від завдань з очищення, засоби для чищення чергують.
  • Найскладніше – повне видалення залишків хімічних засобів, зворотнє збирання кулера, високоякісна промивка. Після завершення всіх робіт можна сміливо експлуатувати розливний апарат знову.

Ви, звичайно, можете самі спробувати розібрати, почистити свій кулер, але рекомендуємо довірити цей фронт роботи досвідченому майстру .

Через який проміжок часу необхідно проводити очищення кулера ? Про це радимо прочитати статтю «Як часто чистити кулер для води?».

 

Залишити відповідь