Корисні статті

Який кулер вибрати компресорний або електронний?

Який кулер вибрати компресорний або електронний? Для початку потрібно визначитися: яка кількість людей буде користуватися побутовим апаратом, врахувати місце розміщення. Якщо прилад купується для будинку або малого офісу (4-5 чоловік), тоді цілком може підійти надійний варіант з електронним охолодженням . Але ставити його в теплому приміщенні або запиленому небажано, продуктивність буде мала, а навантаження на обладнання дуже велике, що може призвести до передчасного зносу і частих поломок. Тоді потрібно використовувати тільки компресорний варіант.

Як відбувається охолодження в кулері для води

  • Охолодження в електронному кулері відбувається за допомогою двох пластин (елемент Пельтьє), через які пропускають постійний струм. При проходженні струму, одна з них нагрівається, а інша охолоджується. До охолоджувальної пластині приєднаний бачок з холодною водою, а пластина, яка нагрівається, охолоджується за допомогою вбудованого вентилятора.
  • Компресорне охолодження є більш ефективним. За його принципом працює холодильник, кондиціонер, які заправляють фреоном. Продуктивність охолодження висока: до 5 літрів на годину, при t = 8-12 градусів за Цельсієм.Електронний охолоджує 0,8 – 1,2 л на годину до 15 °С, за умови, що в цьому приміщенні не більше 21-22 °С. Чим спекотніше, тим нижче його якість роботи.

У вас завжди є можливість замовити підлоговий або настільний кулер для води за доступною ціною.

Який кулер вибрати компресорний або електронний?

1. Якщо навантаження на апарат велике, користувачів понад 4, тоді краще купувати компресорний тип. Термін служби його значно довший. Компресор охолоджує більш шумно.

2. Дешевше в ціні, обслуговуванні, ремонті електронні моделі , але їх працездатність залежить від навколишньої температури.

Рекомендуємо докладніше ознайомитися зі статтею «Кулери для води AquaWorld».

Залишити відповідь