Корисні статті

Якість води в компанії Феофанівська по системі контролю ХАССП

Якість харчових продуктів вимагає серйозного контролю. 28 грудня 2019 року компанія Феофанівська (ТОВ «ТД Аква Трейд») отримала міжнародний сертифікат ISO 22000. Впровадження системи контролю ХАССП (НАССР) над якістю харчової продукції, яку наша компанія продає і поставляє клієнтам, забезпечує гарантію і впевненість у безпеці продуктів харчування. Якість води в компанії Феофанівська завжди ставиться на високий рівень, періодично контролюється, що підтверджують регулярні мікробіологічні аналізи зaборів води.

Сертификат ISO 22000

Якість води в компанії Феофанівська

Здоров’я людини безпосередньо залежить від правильного харчування і дотримання питного режиму, споживання високоякісних продуктів, чистої води. Питна вода – основа життєдіяльності людського організму. Тому повинна містити в своєму складі важливі і необхідні мікроелементи і мінерали. Вода, видобута з глибинних артезіанських свердловин юрського геологічного періоду, проходить обробку на заводі з виробництва бутильованої води. Згідно з вимогами Європейської асоціації бутильованих вод артезіанська мінеральна вода може піддаватися тільки легкій механічній очистці від видимих ​​грубих частинок і домішок, максимально зберігаючи природні мінерали і корисні мікроелементи.

Жителі міст активно користуються сучасною послугою: доставкою бутильованої води додому, в офіси, установи. Це істотно полегшує життя споживачів. А гарантувати її високу якість покликана система контролю ХАССП, згідно Сертифікату на систему управління безпечністю харчових продуктів. Власне виробництво питної води відповідає всім вимогам ДСТУ ISO 22000: 2007. Шляхом аудиту здійснюється контроль відповідності вимогам даного стандарту сертифікованої системи управління. Програмою регламентуються періодичність і процедури його проведення.

Позитивні переваги системи контролю ХАССП

  • Стандарти ISO 22000 визначені міжнародними нормами, створеними для контролю якості виробленої і продаваємої харчової продукції.
  • Показує стабільність роботи компанії.
  • Гарантує високу якість виробленої продукції.
  • Обумовлює зразкове надання послуг.
  • Надійність.

Доставка води Феофанівська по Києву та Київській області працює на ринку послуг більше 10 років. З року в рік удосконалюється і розширюється асортимент товарів для споживачів. Виробляє воду вищої категорії ТМ Феофанівська.

Залишити відповідь