Корисні статті

Як можна заощадити за допомогою кулера?

На що йде час на роботі?

Всім давно відомо, що час – найцінніший і найважливіший ресурс у житті будь-якої людини! І звичайно ж, ви, як власник фірми, мрієте про те, щоб вона розвивалася якнайшвидше і процвітала, тим самим зростала в ціні. Що для цього потрібно? Як часто вам доводиться відчувати нестачу часу? Постійно? Ви підприємець, бізнесмен, власник, фірми чи підприємства? Тоді вам неодноразово доводилося стикатися з катастрофічною нестачею часу. Потрібна підвищена швидкість, логічно? Ви, напевно, вже помічали, що не все заплановане у вашому бізнес-плані здійснюється вчасно, так? Як можна заощадити за допомогою кулера? Співробітники начебто старанно працюють … У чому ж тоді справа? Робітники стверджують, що часу не вистачає, хоча за планом його якраз вдосталь? Тож на що йде час?

Як можна заощадити за допомогою кулера?

Припустимо, що у вашій компанії лише десять робітників. Щоб на ходу попити чайку, в одного робітника піде хвилин п’ятнадцять. Адже потрібно кип’ятити воду в чайнику, заварити чай, почекати, поки він трохи охолоне, тільки після чого приступити до чайної церемонії.

Отже, припустимо, що середньостатистичний співробітник офісу п’є чай як мінімум двічі за свій робочий час: вранці та по обіді. Якщо підрахувати, то отримаємо: 10 х 15 х 2 = 300 – триста хвилин на день, ось скільки дорогоцінного часу від вас витікає. А якщо 300 хв.х на 5 робочих днів = 1500 хвилин => 1500 хвилин: 60 = 25 годин – двадцять п’ять годин праці своїх працівників ви втрачаєте за тиждень! А тепер можете самі дорахувати, скільки всього втратите за місяць, рік і т.д.

Чи не правда, виходять суттєві числа? Розчаровані? Тепер хоча б одну з глобальних причин неуспішності робітників з’ясовано.

Що ж робити? Докоряти співробітникам чайною церемонією? Вилучити електрочайник? Можете вчинити саме так, якщо, звичайно, хочете нажити собі ворогів, стати начальником «зло» та предметом пліток.

Виправити положення

Якщо ви вперше зіткнулися з наведеними фактами, то ви новачок! Адже акули бізнесу давно знають про причини нераціонального використання часу, його безглуздої втрати. Саме тому керівники бізнесу, не бажаючи упустити жодної копійки свого прибутку, замовляють у свій офіс кулер для води.

Кулер – чудовий, вигідний пристрій, який дозволить споживачеві будь-якої хвилини мати доступ як до окропу, так і до прохолодної води. Тепер чай можна буде заварити за лічені секунди, а щоб не чекати, поки він охолоне, напій можна розбавити прохолодною водою відразу, не відходячи від місця, варто лише докласти маленького зусилля, щоб відкрити краник і наповнити свою склянку. Більше не потрібно буде відволікати загальну увагу, бігаючи з одного кінця офісу до іншого, щоб набрати води в чайник, закип’ятити її. Не треба буде в спекотний літній день спускатися і бігати до магазинчика за охолодженою водою, адже тепер все буде на місці, під рукою. І найцікавіше, робочий колектив почне поважати вас, зрозуміє, що ви про них піклуєтеся, незважаючи на те, що вашою метою була економія своїх грошей.

Результат

Запевняємо, результат ви побачите негайно. Втрата часу та неуспішність помітно скоротяться, а працездатність ваших співробітників помітно підніметься. За короткий термін кулери не тільки повністю окуплять себе, а й почнуть приносити більше грошей. Вам же залишиться лише сидіти та підраховувати ваші прибутки!
На сайті інтернет-магазину Феофанівська, величезний вибір кулерів. Настільні та підлогові моделі, різних виробників, дизайну та функціональності. У нас кожен знайде собі покупку по кишені.

При замовленні будь-якого кулера у нас на сайті, ви гарантовано отримаєте безкоштовно чотири балони (по 18,9 літра) Феофанівської природної води – Акція «Купівля кулера».

Також у нас діють спеціальні пропозиції для шкіл та дитячих садків.

Ми – лідери доставки води та спеціалізованого обладнання по Києву!

Ознайомитись з більш детальною інформацією рекомендуємо у статті «Кулер для питної води».

Залишити відповідь